Przejdź na WP

Camille Gottlieb - wnuczka Grace Kelly podbija świat

Ma 19 lat i urodę odziedziczoną po jednej z najpiękniejszych kobiet na świecie. Camille Gottlieb, wnuczka Grace Kelly dorasta i podbija świat.

Zobacz film: "Ciekawe gry i zabawy dla całej rodziny"

Matką 19-latki jest księżniczka Stephanie, najmłodsza córka księżnej Monako Grace oraz księcia Rainiera III. Oprócz sławy, pieniędzy i błękitnej krwi, nastolatka odziedziczyła po swojej babci także urodę. Widać to m.in. na jej Instagramie. Obserwuje ją ok. 26 tys. użytkowników, którzy zachwycają się błękitnymi oczami oraz długimi blond włosami nastolatki.

Grace Kelly była ikoną stylu
Grace Kelly była ikoną stylu (Facebook.com)

Choć Camille ma królewską krew, oficjalnie nigdy nie będzie księżniczką. Powód? Jej rodzice nie byli małżeństwem. Ojcem wnuczki księżnej Grace jest Jean-Raymond Gottlieb, tak przynajmniej uznała sama nastolatka. Dokumenty jasno tego nie wskazują.

Camille jest wnuczką księżnej Grace Kelly
Camille jest wnuczką księżnej Grace Kelly (www.instagram.com/camillerosegottlieb)

Camille ma dwójkę przyrodniego rodzeństwa: Pauline (23 lata) oraz Luisa (24 lata). To dzieci księżniczki Stephanie z byłego małżeństwa z Danielem Ducruet'em. Para rozwiodła się w 1996 roku.

Camille lubi bawić się modą
Camille lubi bawić się modą (instagram.com/camillerosegottlieb)

1. Zamiłowanie po babci

Camille skończyła niedawno 19 lat
Camille skończyła niedawno 19 lat (instagram.com/camillerosegottlieb)

Dziś Camille ma swoje pięć minut. O tym, że jej Instagram jest popularny, świadczą liczne komentarze. Nastolatka wrzuca na niego selfie lub fotografie ze znajomymi. Ale nie tylko.

Przeczytaj także:

Wnuczka amerykańskiej aktorki, laureatki Oscara, a później księżnej Monako, Grace Kelly jest wielką miłośniczką zwierząt. Walczy o ich prawa i zwraca uwagę na problemy związane z zagrożonymi gatunkami.

Camille to najmłodsza córka księżnej Stephanie
Camille to najmłodsza córka księżnej Stephanie (www.instagram.com/camillerosegottlieb)

Wydaje się, że Camille bierze pod tym względem przykład z babci, która w 1958 roku została nominowana do nagrody Czerwonego Krzyża za swoje zasługi związane z działalnością charytatywną. Grace Kelly znana byłą z filantropii. Zginęła w tragicznym wypadku w 1982 roku. Miała 52 lata.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.