Trwa ładowanie...

Bohaterowie polskiej animacji trafią na konsole Nintendo Switch

Avatar placeholder
13.03.2023 15:29
Bohaterowie Polskiej Animacji trafią na konsole Nintendo Switch
Bohaterowie Polskiej Animacji trafią na konsole Nintendo Switch (materiał partnera)

Materiał prasowy: Trefl

KAZstudio, producent popularnej animacji Rodzina Treflików podjął współpracę z RedDeer.Games, jednym z największych wydawców gier na Nintendo Switch i zdobywcą nagrody najszybciej rosnącej spółki gamedev w Europie Środkowej. To oznacza, że Trefliki już 17 marca 2023 roku zagoszczą na konsolach!

NOWY PRODUKT Z TREFLIKAMI NA NINTENDO SWITCH

Gra edukacyjna Rodzina Treflików to propozycja skierowana do dzieci i rodziców. Podobnie jak w serialu telewizyjnym, w grze młodzi użytkownicy z całego świata będą mieli okazję poznawać ich bohaterów i obserwować jak uczą się cennych wartości, takich jak przyjaźń, szacunek, uczciwość i tolerancja. Gra posiada również sekcję Kolorowanki, w której historiom z gry będzie można nadać własny niepowtarzalny wygląd.

Wspólną misją RedDeer.Games we współpracy ze studiem animacji poklatkowej – KAZstudio, będącym częścią Grupy Trefl, jest wspieranie rozwoju i edukacji, poprzez tworzenie mądrych i rozwijających kompetencje społeczne gier i aplikacji dla najmłodszych, oraz rozpowszechnianie tych wartości – wraz z Rodziną Treflików, na całym świecie. – Bardzo się cieszę, że to właśnie RedDeer.Games wprowadzi Rodzinę Treflików do cyfrowego świata i pomoże uznanym, polskim firmom – jakimi są KAZ Studio i Trefl SA, dotrzeć do zupełnie nowych odbiorców w skali globalnej – mówi Michał M. Lisiecki, CEO i współzałożyciel RedDeer.Games. Pierwsze gry i aplikacje z Rodziną Treflików trafią na rynek jeszcze w pierwszej połowie 2023 roku.

– Rodzina Treflików to dla nas kluczowy brand, oparty na animacji dla dzieci stworzonej w należącym do Grupy Trefl KAZstudiu, i jednym z naszych strategicznych celów jest jego silny rozwój w kraju i za granicą. Współpraca z takimi licencjobiorcami jak RedDeer.Games jest dla nas bardzo ważna, ponieważ pomoże nam dotrzeć do nowych odbiorców, przede wszystkim zagranicznych – mówi Kazimierz Wierzbicki, właściciel Grupy Trefl.

– Co nas cieszy i co warto podkreślić, podobnie jak serial niesie ze sobą wartości edukacyjne, tak nowy produkt z Treflikami na Nintendo Switch, także będzie służył rozwojowi i edukacji. To dla nas bardzo ważne, gdyż naszą misją jest tworzenie i dostarczanie mądrej i rozwijającej rozrywki – dodaje.

Zobacz film: "The Treflik Family"

Umowa licencyjna zapewni fanom serialu i posiadaczom Nintendo Switch dostęp do wyjątkowej rozrywki z uwielbianymi postaciami Treflików. RedDeer.Games i KAZstudio będą wspólnie bawić i edukować dzieci na całym świecie.

Materiał prasowy: Trefl

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze