Trwa ładowanie...

Błyskawiczny test obrazkowy. Dlaczego sukces nie chce przyjść?

Avatar placeholder
11.05.2024 15:04
Błyskawiczny test obrazkowy. Dlaczego sukces nie chce przyjść?
Błyskawiczny test obrazkowy. Dlaczego sukces nie chce przyjść? (Facebook )

Marzenia o sukcesie, bogactwie czy miłości są powszechne, ale nie zawsze udaje się je zrealizować. Czasami musimy stawić czoła porażkom i zastanowić się, dlaczego nasze cele pozostają nieosiągnięte. Ten test obrazkowy to forma zabawy, do której możemy zaprosić dziecko.

spis treści

1. Test obrazkowy

Wystarczy spojrzeć na ten obrazek i powiedzieć, co jako pierwsze rzuciło się w oczy i przykuło nasz wzrok. Wybrany element to nie przypadek. Być może trudno w to uwierzyć, ale może on kryć głębsze znaczenie. Interpretacja ta pozwala zrozumieć, co stoi na przeszkodzie w odniesieniu sukcesu i może dać do myślenia.

Jakie odpowiedzi padają najczęściej? Twarz mężczyzny, czytający człowiek albo drzewa i owoce. Na co zwróciłeś uwagę?

Zobacz film: "Czy twoje dziecko jest rozpieszczone?"
Test
Test (Facebook )

2. Interpretacja testu obrazkowego

Czytający człowiek. Wybór czytającego człowieka nie jest przypadkowy. Osoba, która go zobaczyła, chętnie zagłębia się w czyjąś pracą. Docenia ją i zachwyca się nią do tego stopnia, że zapomina o sobie. Przeszkodą do osiągnięcia sukcesu jest więc niska samoocena i brak wiary we własne siły.

Taki człowiek nie wierzy, że sam również mógłby osiągnąć sukces. Ciągle wydaje mu się, że nie jest wystarczająco dobry. Ta postać może odzwierciedlać właśnie ciebie. Obserwujesz sukcesy życiowe innych, ale gdzieś podświadomie uważasz, że to nie twoja bajka. Uważasz, że nie zasługujesz na takie wyróżnienie czy szczęście. Wszyscy inni tak, ale nie ty. Czas jednak zwrócić na siebie uwagę, docenić własne poczynania i uwierzyć, że sukces to stan umysłu.

Twarz mężczyzny. Jeśli zaciekawiła cię twarz mężczyzny, to znaczy, że odczuwasz paraliżujący lęk przed porażką. Boisz się rozczarowania tak bardzo, że wolisz omijać ryzyko z daleka. Z tego powodu nie żyjesz pełnią życia i boisz się nawet pomyśleć o spełnieniu marzeń. Myślisz sobie "co by było, gdyby", ale jednocześnie nie podejmujesz żadnych konkretnych działań.

Popracuj nad swoimi ograniczającymi przekonaniami, spójrz na to, co już osiągnąłeś i doceń to. Bądź pewny siebie i odważny. Pamiętaj, że sukcesem czasem stoi milion porażek. Wygrywa ten, kto się po nich podnosi i próbuje po raz kolejny.

Owoce i drzewa. Często się izolujesz i unikasz ludzi. Ukrywasz swoje talenty, a to oddala sukces. Cenisz spokój i odpoczynek na łonie natury. Sukces kojarzy ci się ze stresem i ogromnym wysiłkiem, dlatego odpuszczasz.

Otwórz się na ludzi. Wielu z nich chce dla ciebie dobrze. Przyjaźń doda ci skrzydeł i uodporni na ewentualne negatywne komentarze. Źli ludzi zawsze się znajdą, ale nie pozwól, by przysłaniali ci oni cały świat.

Oczywiście ten test obrazkowy to tytlko zabawa, a nie prawdziwe narzędzie diagnostycze. Może być jednak miłą formą spędzenia czasu z całą rodziną, gdy np. staniemy w długiej kolejce lub w korku. Koniecznie porównajcie wasze wyniki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze