Trwa ładowanie...

Bliźniaczki poślubiły bliźniaków. Tak dzisiaj wyglądają ich dzieci

Avatar placeholder
28.11.2023 14:09
Bliźniaczki poślubiły bliźniaków. Tak dzisiaj wyglądają ich dzieci
Bliźniaczki poślubiły bliźniaków. Tak dzisiaj wyglądają ich dzieci (Instagram)

Choć ta historia brzmi jak scenariusz filmu, to tak naprawdę reżyserem jest tu samo życie. Jednojajowe bliźniaczki poślubiły jednojajowych bliźniaków. Pary miały wspólne oświadczyny oraz ceremonię ślubną. Co więcej, kobiety w podobnym czasie zaszły w ciążę i urodziły synów. Chłopcy nie są więc zwykłymi kuzynami, lecz tzw. czwartorzędowymi bliźniętami.

spis treści

1. Niezwykła historia

Ta historia jest tak niezwykła, że aż trudno w nią uwierzyć. Brittany i Briana poznały swoich przyszłych mężów w klubie zrzeszającym bliźnięta jednojajowe. Josh i Jeremy Salyers od razu wpadli w oko uroczym blondynkom i one również zrobiły na mężczyznach piorunujące wrażenie.

Pary bliźniąt zaczęły więc randkować i z każdym kolejnym spotkaniem stawały się dla siebie coraz bliższe. Po jakimś czasie doszło do wspólnych zaręczyn. Po roku natomiast zaplanowano nietypowy, bo wspólny ślub. Odbył się on w Ohio, w miejscu ich pierwszego spotkania.

2. Bliźniaki czwartorzędowe

Zobacz film: "Agnieszka Ziółkowska wyjaśnia, co przyniósł podręcznik do HiT. "Coś dobrego""

O bliźniaczkach, które poślubiły bliźniaków, zrobiło się głośno. Jeszcze więcej emocji wzbudziła wieść o powiększeniu rodziny - siostry zaszły bowiem w ciążę w podobnym czasie.

"Nasze dzieci będą nie tylko kuzynami, lecz także genetycznym rodzeństwem" - pisały szczęśliwe kobiety w social mediach. I tak też się stało. Dzieci, które urodziły się w niewielkim odstępie czasu, wychowują się bowiem pod jednym dachem. Dwie pary razem mieszkają i wspólnie prowadzą gospodarstwo domowe. To jeszcze bardziej zbliża ich do siebie.

"Jestem niezmiernie dumny z mojej pięknej żony Briany. Jestem wdzięczny, że nasi chłopcy będą razem dorastać" - pisał jeden z bliźniaków w mediach społecznościowych.

Niezwykła rodzina prowadzi wspólne konto na Instagramie o nazwie @salyerstwins. Udostępnia tam kadry z codziennego życia oraz pokazuje, jak wyglądają ich synowie.

Bliźnięta czwartorzędowe to rzadkie zjawisko. Z uwagi na to, że bliźnięta jednojajowe mają takie same DNA, to dzieci pochodzące od dwóch par bliźniaków jednojajowych genetycznie przypominają rodzeństwo. Ostatnio rodzina wybrała się na farmę dyń. Zdjęcia z tej wizyty możemy obejrzeć w mediach społecznościowych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze