Bladecross i Grand Fingers na Zimowym Narodowym

Zimowy Narodowy to lodowiska, bumper cars, curling i górka lodowa, ale też kryty skatepark. To właśnie na Skateparku Zimowego Narodowego w najbliższą sobotę, 17 grudnia, odbędą się zawody rolkarskie „Bladecross dla dzieci” oraz zawody fingerboradowe zorganizowane z okazji Międzynarodowego Dnia Fingerboardingu.

Szkoła jazdy na rolkach i wrotkach - Rollschool zaprasza wszystkie dzieci jeżdżące na rolkach na „Bladecross dla dzieci”. Są to zawody o charakterze wyścigu z przeszkodami, których celem jest sprawdzenie umiejętności rolkarskich dzieci, rozbudzenie w nich ducha rywalizacji i pasji do aktywności. To również doskonała zabawa i okazja do nauki. Zawody odbędą się w sobotę 17 grudnia o godzinie 14:00, zapisy na zawody będą na miejscu o godzinie 13:00.

Zobacz film: "Ciekawe gry i zabawy dla całej rodziny"

Zawody „Bladecross dla dzieci” są skierowane dla dzieci w wieku do 12 lat, które zostaną podzielone na trzy grupy wiekowe. Dodatkowo zostanie rozegrana kategoria dla rodziców dzieci startujących (podział na kobiety i mężczyzn) oraz kategoria rodzinna (liczymy sumę czasów z eliminacji dziecka i jego rodzica). Wszyscy uczestnicy dostaną pamiątkowe medale i dyplomy. Zwycięzcy kategorii wiekowej otrzymają także nagrody rzeczowe. Udział w zawodach jest płatny i wynosi 10 zł od uczestnika.

Więcej informacji na stronie internetowej

Również 17 grudnia na Skateparku Zimowego Narodowego odbędzie się „Dzień Fingerboardingu”, organizowany przez Board4kids z okazji Międzynarodowego Dnia Fingerboardindu. Od godziny 14:00 do 17:00 będzie można wziąć udział w zawodach fingerboardowych. Poza dużym fingerparkiem, który jest do dyspozycji przez cały sezon, dodatkowo w sobotę od godziny 14:00 będzie można pojeździć na innych fingerparkach.

Zapisy na zawody rozpoczną się oficjalnie od godziny 14:00 i będą trwały do godziny 15:00. Po zakończeniu zapisów rozpoczną się eliminacje dla zaawansowanych, a następnie konkursy dla początkujących, gdzie do wygrania będą różne gadżety oraz jeden profesjonalny fingerboard dla najlepszego amatora. Zaraz po tym odbędą się finały w kategorii zaawansowanych rider'ów, gdzie do wygrania będzie sprzęt Grand Fingers oraz przeszkody White Wave. Więcej informacji na Facebooku.  

Szczegóły na temat eventów organizowanych na Skatepraku Zimowego Narodowego dostępne są na profilu i profilach organizatorów.

Zimowy Narodowy to największa zimowa atrakcja stolicy. Ponad 5000 metrów kwadratowych lodu, 3 lodowiska, w tym jedno połączone ścieżką lodową, 11-metrowa górka lodowa do zjeżdżania na pontonach, curling, ice bar „Strefa Polarna”, strefa chillout Factory Annopol, skatepark, „Poranki dla dzieci z Kinder Pingui”, „Disco Lodowisko z 4FUN.TV” i tegoroczna nowość – bumper cars.

Partnerzy Zimowego Narodowego: Kinder Pingui, Factory Annopol, Wedel, Mastercard

Partnerem Skateparku Zimowego Narodowego jest Sprite

ZIMOWY NARODOWY

5 listopada 2016 - 5 marca 2017

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Czwartek 15.00-23.00

Piątek 15.00-00.45

Sobota i Niedziela 9.00-00.00

Ceny biletów:

Na lodowisko: normalne od 13 zł, ulgowe od 10 zł

Górka lodowa: od 5 zł

Wejście na płytę: 5 zł

Curling: 25 zł bilet normalny, 20 zł bilet ulgowy

Skatepark Zimowy Narodowy: 7 zł

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.