Trwa ładowanie...

Akcja "Super MAMY"

Artykuł sponsorowany

Zobacz film: "Pomysły na wspólne, rodzinne spędzanie czasu"

Na platformie parentingowej Limango wystartowała akcja „Super MAMY”, która ma pokazać pozytywne aspekty macierzyństwa. Obok codziennych obowiązków warto, aby mamy znalazły czas na realizowanie się na różnych płaszczyznach, dlatego akcji przyświeca hasło „Bycie mamą jest super”.

Obok dietetyków, psychologów i innych specjalistów, do akcji zostały zaproszone także znane mamy, między innymi Reni Jusis, Monika Mrozowska czy Beata Sadowska, które swoim doświadczeniem i wiedzą będą dzielić się z innymi kobietami zrzeszonymi w społeczności Super MAM. Tak przedstawia akcję Martin Solarski, CEO Limango Polska: „To inicjatywa, dzięki której Limango chce zaangażować się w życie codzienne mam, poznać ich potrzeby, pomóc w znalezieniu odpowiedzi na nurtujące pytania, a także wesprzeć mamy w wyborze aplikacji i narzędzi, które pomogą im w codziennych obowiązkach”.

Głównym kanałem, za pośrednictwem którego mamy będą mogły się ze sobą komunikować i wymieniać doświadczeniami, będzie magazyn Super MAM.

Cały projekt zostanie podzielony na działy, w których kompleksowo zostaną ujęte poszczególne aspekty życia mamy i dziecka. Martin Solarski dodaje: „Zaprosiliśmy do projektu fachowców, którzy udzielą wszystkim uczestniczkom akcji darmowych konsultacji i porad, nawiązaliśmy współpracę z czołowymi serwisami parentingowymi, dzięki której zapewnimy mamom dostęp do wiedzy, której poszukują”. Dla wszystkich uczestniczek projektu Limango przygotowało specjalne oferty i promocje, które także mają za zadanie nauczyć mamy zarządzania czasem i domowym budżetem.

Akcję podsumowuje Novika, która także dołączyła do społeczności Super MAM. Artystka uważa, że „każda mama jest super tylko nie zawsze jest tego świadoma.” I dodaje: „Ja na przykład jestem mamą, która rano dociera z dzieckiem do szkoły na ostatnią chwilę, atrakcje typu kino czy wizyty koleżanek organizuje zawsze w tygodniu zamiast w weekend, ubieram się bardzo mało poważnie i ciągle o czymś zapominam a mimo to moja córka mówi, że jestem super i o to chyba chodzi.”

Więcej o Super Mamach Novice i Monice Mrozowskiej przeczytasz w artykułach: Monika Mrozowska "Super MAMA" i Novika "Super MAMA".

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.