Agencja wynajmu rodziców

Pełna przygód i humoru powieść o tym, co wynika z nierozważnego szafowania swoimi marzeniami.

Dziesięcioletni (prawie) Barry Bennett stworzył listę rzeczy, za które obwinia swoich rodziców. Na pierwszym miejscu znalazł się zarzut: „Są nudziarzami”, kolejne: „Dali mi na imię Barry” oraz „Cały czas są zmęczeni”. Gdy w złości wymawia życzenie, że chciałby mieć lepszych rodziców, zostaje przeniesiony do równoległego świata, w którym dzieci same mogą wybrać wymarzoną rodzinę. Oto spełnia się pragnienie chłopca. Wkrótce jednak Barry przekona się, że wybór nie jest tak łatwy, jak się wydaje…

Zobacz film: "Na co zwrócić uwagę, wybierając przedszkole dla dziecka?"

 • Ilustrator: Jim Field
 • Przekład z j. angielskiego: Agnieszka Kalus
 • ISBN: 978-83-65223-77-7
 • Liczba stron : 384
 • Oprawa: zintegrowana
 • Format: 14,5x20,5 cm
 • Cena detaliczna: 39,90 PLN
 • Premiera: 20 marca 2017
 • Kategoria wiekowa: 8+

Bestsellerowa „Agencja Wynajmu Rodziców” została przetłumaczona w ponad 20 krajach i będzie przeniesiona na duży ekran przez Fox 2000 Pictures. Autor David Baddiel, komik, pisarz i scenarzysta ma nadzieję, że jego dzieci w najbliższym czasie nie zgłoszą się do Agencji Wynajmu Rodziców. Ilustracje wykonał Jim Field – artysta, który za swoje zabawne prace został uhonorowany nagrodą Roald Dahl Funny Prize.

Wydawnictwo Lemoniada.pl powstało z myślą o młodszych czytelnikach. Publikacje, które tworzymy, kierowane są do dzieci w wieku szkolnym oraz młodzieży.

Naszą misją jest wydawanie książek inspirujących, wartościowych, pobudzających wyobraźnię i rozbudzających ciekawość świata. Książek, które wywołują emocje – potrafią wzruszyć i rozbawić.

Wydawnictwo Lemoniada.pl należy do Grupy Wydawniczej Literatura Inspiruje Sp. z o.o.

Adres siedziby: ul. Armii Krajowej 38/6; 76-200 Słupsk - www.wydawnictwolemoniada.pl

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podoba Ci się ten artykuł? Chcesz więcej? Polub
  i bądź na bieżąco!