Trwa ładowanie...

Agencja wynajmu rodziców

Pełna przygód i humoru powieść o tym, co wynika z nierozważnego szafowania swoimi marzeniami.

Zobacz film: "Jak rozwija się przedszkolak?"

Dziesięcioletni (prawie) Barry Bennett stworzył listę rzeczy, za które obwinia swoich rodziców. Na pierwszym miejscu znalazł się zarzut: „Są nudziarzami”, kolejne: „Dali mi na imię Barry” oraz „Cały czas są zmęczeni”. Gdy w złości wymawia życzenie, że chciałby mieć lepszych rodziców, zostaje przeniesiony do równoległego świata, w którym dzieci same mogą wybrać wymarzoną rodzinę. Oto spełnia się pragnienie chłopca. Wkrótce jednak Barry przekona się, że wybór nie jest tak łatwy, jak się wydaje…

  • Ilustrator: Jim Field
  • Przekład z j. angielskiego: Agnieszka Kalus
  • ISBN: 978-83-65223-77-7
  • Liczba stron : 384
  • Oprawa: zintegrowana
  • Format: 14,5x20,5 cm
  • Cena detaliczna: 39,90 PLN
  • Premiera: 20 marca 2017
  • Kategoria wiekowa: 8+

Bestsellerowa „Agencja Wynajmu Rodziców” została przetłumaczona w ponad 20 krajach i będzie przeniesiona na duży ekran przez Fox 2000 Pictures. Autor David Baddiel, komik, pisarz i scenarzysta ma nadzieję, że jego dzieci w najbliższym czasie nie zgłoszą się do Agencji Wynajmu Rodziców. Ilustracje wykonał Jim Field – artysta, który za swoje zabawne prace został uhonorowany nagrodą Roald Dahl Funny Prize.

Wydawnictwo Lemoniada.pl powstało z myślą o młodszych czytelnikach. Publikacje, które tworzymy, kierowane są do dzieci w wieku szkolnym oraz młodzieży.

Naszą misją jest wydawanie książek inspirujących, wartościowych, pobudzających wyobraźnię i rozbudzających ciekawość świata. Książek, które wywołują emocje – potrafią wzruszyć i rozbawić.

Wydawnictwo Lemoniada.pl należy do Grupy Wydawniczej Literatura Inspiruje Sp. z o.o.

Adres siedziby: ul. Armii Krajowej 38/6; 76-200 Słupsk - www.wydawnictwolemoniada.pl

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.