Trwa ładowanie...

5-latek nie posprzątał swojego pokoju. Jego mama wyrzuciła wszystkie zabawki

 Maria Krasicka
19.04.2021 12:48
Nie chciał posprzątać. Mama wyrzuciła mu wszystkie zabawki
Nie chciał posprzątać. Mama wyrzuciła mu wszystkie zabawki (TikTok)

Jedna z użytkowniczek TikToka nagrała filmik, w którym mówi, że jej 5-letni syn nie chciał posprzątać swojego pokoju. W związku z tym młoda mama postanowiła nauczyć go szacunku do kobiet, wyrzucając wszystkie zabawki. Rozwiązanie podzieliło internautów.

1. Nauka sprzątania

Młoda mama udostępniła filmik na TikToku, w którym pokazała, jak rozwiązuje problem nauki sprzątania swoich dzieci. Nagranie ukazuje zabałaganiony pokój 5-letniego syna Tabathy Marie, w którym cała podłoga jest pokryta zabawkami.

"Kiedy przez dwa dni prosisz swoje dziecko o posprzątanie pokoju, a jego odpowiedź brzmi: Nie, ty to zrób mamusiu. Ok, chętnie to zrobię" – mówi Tabatha.

@tabathamarie

I hated seeing the look on his face when he seen his room. It hurt me just as much but my babies will not be disrespectful ##parenting ##fyp ##foryoupage

♬ original sound - Tabatha Marie

Następnie pokazuje, jak pakuje jego zabawki do worków na śmieci. W nagraniu przyznała, że zdecydowała się na taką karę, ponieważ nie chce wychować mężczyzny, który będzie lekceważąco traktował kobiety.

Zobacz film: "Naturalne sposoby na pasożyty"

"Robienie czegokolwiek nie jest obowiązkiem "mamusi" ani "kobiet". Robisz bałagan, posprzątaj. Widzisz zajętą mamę, pomóż jej. Nie siedź i nie pozwalaj kobiecie samej zmagać się ze wszystkim. Moje dzieci szybko się tego nauczą" - dodaje.

2. Podzielone zdanie internautów

Tabatha przyznała, że wypracowanie ekstremalnych metod wychowawczych było trudne, ale musiała udzielić synowi lekcji, którą zapamięta.

"To było straszne widzieć jego minę, kiedy zobaczył swój pokój. Bolało mnie to równie mocno, ale najważniejsze jest to, że już więcej nie zwali swoich obowiązków na kogoś innego" – mówi.

Pokój syna Tabathy
Pokój syna Tabathy (TikTok)

Jej podejście do wychowania podzieliło internautów, a wielu rodziców przyznało, że są przerażeni jej okrutną karą.

"Mogłaś mu po prostu pomóc i pokazać, jak to zrobić" - napisał jeden z nich.

"Jest za młody, musisz mu pomóc i nauczyć" – dodał drugi.

Jednak było kilkoro rodziców, którzy byli zachwyceni twardym podejściem do macierzyństwa. Wielu wyraziło chęć wykorzystania tej metody na swoich dzieciach.

"Dobra robota mamo! Osoby, które się z tym nie zgadzają, albo nie mają dzieci, albo mają takie, które nie szanują nikogo, w tym swoich rodziców" – napisał kolejny .

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze