Trwa ładowanie...

3 BAJECZKI PRZED SNEM – ŚWIECĄCE KSIĄŻKI, KTÓRE UTULĄ DO SNU

Artykuł sponsorowany
3 bajeczki przed snem
3 bajeczki przed snem (Materiał partnera)

Z myślą o wieczornym czytaniu wydawnictwo HarperCollins Polska przygotowało serię idealnych książeczek dla maluszka – 3 bajeczki przed snem. Nowy, świecący w ciemności cykl jest już dostępny w sprzedaży. Premierę mają cztery tytuły: „Tomek i przyjaciele”, „Masza i Niedźwiedź”, „Smerfy” oraz „Muminki”.

Książki zostały wydane w okładce świecącej w ciemności, aby rytuał codziennego czytania z dzieckiem stał się magiczny, a wieczór spędzony na lekturze - jeszcze bardziej wyjątkowy. Okładka świeci, jeśli naświetlimy ją odpowiednio długo w świetle dziennym lub pod lampą, a efekt, jaki można podziwiać po zgaszeniu światła, jest niesamowity! Każde dziecko, co zaskakujące, nie będzie mogło doczekać się momentu wyłączenia światła.

Zobacz film: "3 bajeczki przed snem"

Dodatkowo wszystkie opowieści kończą się dobrze i są doskonałym punktem wyjścia do rozmów z kilkulatkiem, a zaokrąglone rogi książki zapewnią bezpieczeństwo nawet podczas najbardziej szalonego czytania!

Seria 3 bajeczki przed snem sprawdzi się doskonale jako wartościowy prezent dla dwulatka czy przedszkolaka, który z dumą będzie „czytał” kolorowe strony z ulubionymi bohaterami i zasypiał patrząc na migoczące w ciemności chmurki i gwiazdki.

W cyklu ukazały się:

"Tomek i przyjaciele. 3 bajeczki przed snem"

Tomek i przyjaciele. 3 bajeczki przed snem
Tomek i przyjaciele. 3 bajeczki przed snem (Materiał partnera)

Urocze, niepublikowane dotąd opowieści o przygodach parowozu Tomka i jego przyjaciół. W tych zabawnych historiach Tomek odkrywa drugą twarz niezbyt sympatycznego na ogół Diesla, a Kuba uczy się śmiać sam z siebie. Lokomotywy kolei wąskotorowej mają okazję przekonać się o tym, że choć małe, są równie użyteczne jak wielkie maszyny!

"Masza i Niedźwiedź. 3 bajeczki przed snem"

Masza i Niedźwiedź. 3 bajeczki przed snem
Masza i Niedźwiedź. 3 bajeczki przed snem (Materiał partnera)

Zupełnie nowe opowieści o przygodach Maszy, Niedźwiedzia oraz ich leśnych przyjaciół. Tym razem Masza próbuje znaleźć potrawę, która zastąpi jej kaszę, wybiera się ze swym przyjacielem Niedźwiedziem na wielką wyprawę w góry i… uczy się naprawiać samolot, przeżywając przy tym bardzo zabawne perypetie.

"Smerfy. 3 bajeczki przed snem"

Smerfy. 3 bajeczki przed snem
Smerfy. 3 bajeczki przed snem (Materiał partnera)

W książce znalazły się opowieści o przygodach smerfów – Wierzbowe elfy, Smerf Trojański i Czarujkula. Bohaterowie opowieści biorą udział w dalekiej wyprawie, podczas której poznają nowych przyjaciół, muszą stanąć twarzą w twarz z Gargamelem, który nie cofnie się przed najbardziej podstępnymi pomysłami, aby je schwytać, i… pracują jak szalone pod urokiem pewnej sprytnej czarownicy.

"Muminki. 3 bajeczki przed snem"

Muminki. 3 bajeczki przed snem
Muminki. 3 bajeczki przed snem (Materiał partnera)

Niepublikowane dotąd opowieści o przygodach Muminków. Bohaterowie rozwiązują w nich zabawne detektywistyczne zagadki – szukają skradzionego naszyjnika z pereł i słoika z dżemem, który zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach, starają się rozwikłać zagadkę pewnej „zaczarowanej” walizki i przeżywają przy tym zabawne perypetie. Przepiękne ilustracje nawiązujące do oryginalnego stylu Tove Jansson przypadną do gustu czytelnikom w każdym wieku!

Książki z serii 3 bajeczki przed snem są bezpieczne dla najmłodszych - mają zaokrąglone rogi i twardą, wytrzymałą oprawę!

Dostępne w sprzedaży tutaj.

Artykuł sponsorowany
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza