Trwa ładowanie...

29-letni mężczyzna zostawił swoją partnerkę tuż po narodzinach syna. Uciekł z jej matką

Historia tej rodziny z powodzeniem mogłaby służyć za scenariusz niejednego filmu. Kiedy Jess Aldridge zaszła w ciążę ze swoim partnerem Ryanem Sheltonem była szczęśliwa z faktu, że wkrótce jej rodzina się powiększy. Nie przypuszczała, że ojciec dziecka tuż po porodzie zostawi ją dla jej matki i to z nią będzie chciał spędzić przyszłość.

Zobacz film: "Szczepionka na koronawirusa a cukrzyca. Dr Dzieciątkowski odpowiada"
spis treści

1. Romans z 44-latką

Pandemia koronawirusa zmusiła 24-letnią Jess i 29-letniego Ryana do zamieszkania z rodzicami kobiety. Nikt nie przypuszczał, że kilka tygodni po przeprowadzce między 44-letnią matką dziewczyny, Georginą i 29-letnim Ryanem zakwitnie uczucie.

Ciężarna Jess Aldridge przez kilka miesięcy żyła w nieświadomości. Cieszyła się z tego, że zostanie matką i wraz z Ryanem stworzy szczęśliwą rodzinę. Jednak nie tak wyobrażała sobie powrót do domu po opuszczeniu szpitalnych murów.

Gdy wróciła do domu z dzieckiem na rękach, nie zastała w nim, ani ojca dziecka, ani matki. Okazało się, że kochankowie porzucili dotychczasowe życie i postanowili razem zamieszkać w oddalonym o 45 kilometrów mieście.

Jessica z matką
Jessica z matką (Facebook)

2. Podwójna zdrada

"To najgorszego typu zdrada. Oczekujesz, że babcia zakocha się w dziecku, a nie w jego ojcu. Miała być babcią dla dwójki moich dzieci i pomagać mi się nimi opiekować, ale zamiast tego wybrała mojego chłopaka" - mówiła rozgoryczona Jessica.

Kobieta dodała, że 29-letni Brytyjczyk widział swojego syna zaledwie przez kilkanaście minut w dniu, w którym ten się urodził.

Jessica z byłym partnerem
Jessica z byłym partnerem (Facebook)

Matka 24-letniej Jess nie uważa, aby wyrządziła krzywdę córce. "Nikt nie jest w stanie nic poradzić na to, w kim się zakochuje" - miała jedynie skwitować 44-letnia Georgina.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także:

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.