Spiczyn: 22-latka zaatakowała siekierą swoje młodsze siostry

W Spiczynie (woj. lubelskie) 22-letnia kobieta zaatakowała siekierą i nożem swoje rodzeństwo. Śledczy badają, dlaczego doszło do ataku.

Zobacz film: "Diagnostyka chorób psychosomatycznych"

W sobotę 16 września 2017 roku tuż przed południem doszło do tragicznego wydarzenia. Policja otrzymała zgłoszenie, że w miejscowości Spiczyn młoda kobieta zaatakowała dwie inne osoby ostrym narzędziem.

Przeczytaj również:

Obie poszkodowane przeszły już operację, które były konieczne z uwagi na wiele ran kłutych, które zadała im starsza siostra nożem i siekierą. Ich życie nie jest już zagrożone.

26-letnia matka dotkliwie pobiła swoje dziecko. Uniknęła jednak więzienia
26-letnia matka dotkliwie pobiła swoje dziecko. Uniknęła jednak więzienia [4 zdjęcia]

26-letnia matka pobiła dotkliwie swoją małą córeczkę i wywinęła się od więzienia. Jak to możliwe? Do...

zobacz galerię

Policja i prokuratura badają całą sprawę. Próbują dowiedzieć się, dlaczego 22-latka dopuściła się tak szokującego czynu.

Ustalono już, że napastniczka była w przeszłości leczona psychicznie. Przebywa obecnie na obserwacji w Szpitalu Neuropsychiatrycznym przy ul. Abramowickiej w Lublinie.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.