16-latek został zaatakowany paralizatorem przez 11-latka. Trafił do szpitala w ciężkim stanie

16-latek w ciężkim stanie przebywa w szpitalu. Został zaatakowany przez grupę nastolatków oraz porażony paralizatorem przez 11-letniego chłopca.

Zobacz film: "Czy bezstresowe wychowanie dzieci to błąd?"

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w parku rozrywki "Trzy Wzgórza" w Wodzisławiu Śląskim. Policja w środę 13 września otrzymała zgłoszenie o grupie nastolatków, którzy biegają po parku i zaczepiają ludzi. Zgłoszenia dokonała pracowniczka parku rozrywki.

Przeczytaj koniecznie:

Na miejsce został skierowany patrol straży miejskiej, który był w pobliżu. Niestety, zanim dotarli na miejsce, grupa dzieci zdążyła wyrządzić szkody. Grupa zaatakowała 16-letniego chłopaka. Chłopak został porażony przez nich paralizatorem. Po tym, gdy stracił przytomność, grupa uciekła z miejsca zbrodni.

6 najbardziej toksycznych stylów wychowywania dzieci
6 najbardziej toksycznych stylów wychowywania dzieci [7 zdjęć]

Każdy jest ekspertem w wychowywaniu własnego dziecka – głosi stare porzekadło. I jest w tym ziarno prawdy,...

zobacz galerię

Po przybyciu funkcjonariuszy na miejsce zauważyli oni, że stan zdrowia 16-latka ciągle się pogarszał, więc wezwali pogotowie ratunkowe. Chłopak razem ze swoją matką został przetransportowany do szpitala na badania.

Straż miejska zawiadomiła policję o całym zajściu. Zapisy z monitoringu w parku zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy policji. Trwa identyfikacja nastolatków oraz ich poszukiwania.

Za swój czyn, grupa młodocianych chuliganów trafi prawdopodobnie przed sąd rodzinny. Grozi im nawet umieszczenie w ośrodku wychowawczym.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.