Przejdź na WP

Zostań Mikołajem. Pomóż dzieciom z Domów Dziecka

Święta to dla osieroconych dzieci wyjątkowo trudny czas. Wiele z nich nigdy nie obchodziło Wigilii, nie dostało prezentu. Ich świąteczne wspomnienia to często alkohol i przemoc. Klienci sieci TXM nie raz udowodnili, że mają dobre serca. Od wielu lat wspierają Rodzinne Domy Dziecka Fundacji Happy Kids.

Pomoc odbywa się poprzez publiczne zbiórki pieniędzy do puszek umieszczonych przy ladach kasowych oraz przez zakup toreb reklamowych, z których dochód przeznaczony jest na budowę domów. W naszym sklepie internetowym www.txm.pl można też zakupić magnes - cegiełkę na rzecz wsparcia Fundacji Happy Kids. Obecnie w 14. Rodzinnych Domach Dziecka Fundacji jest aż 135 wyjątkowych Dzieci. Możemy wspólnie odmienić ich los i sprawić aby Święta stały się dla opuszczonych dzieci czasem szczęśliwym i magicznym. Prosimy Cię o pomoc.

Dzięki Tobie osierocone dzieci otrzymają prezenty i spędzą piękne i rodzinne Święta Bożego Narodzenia. Twoja wpłata to nie tylko wymiar materialnej organizacji Świąt: to pomoc w zapewnieniu szczęśliwego i bezpiecznego dzieciństwa opuszczonym dzieciom, to budowanie pięknych wspomnień na całe życie. Efekty tej pomocy będą nie do przecenienia – już teraz za nie dziękujemy. Link do akcji : http://happykids.org.pl/wesprzyj/podaruj-swieta-2018/.

Informacja prasowa

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.