Trwa ładowanie...

Zamknij oczy i wyobraź sobie świat pełen przygód, inspiracji i beztroskiej zabawy

Avatar placeholder
24.02.2023 09:59
Zamknij oczy i wyobraź sobie świat pełen przygód, inspiracji i beztroskiej zabawy
Zamknij oczy i wyobraź sobie świat pełen przygód, inspiracji i beztroskiej zabawy (materiał partnera)

Materiał prasowy: CCC

Bajkowa kraina czeka na najmłodszych, a w nim najmodniejsze dziecięce snea-kersy z najnowszych kolekcji topowych marek dostępnych w CCC.

CCC w najnowszej kampanii zabiera maluchy do świata beztroskiej zabawy, aby zapre-zentować najnowsze modele sportowego obuwia od światowych marek. Stylowe sneakersy dla najmłodszych znajdziesz w asortymencie Reebok, Puma, Champion, Sprandi i Fila.

CCC zaprasza do świata pełnego aktualnych trendów i najwygodniejszych rozwiązań dla dzieci i młodzieży. Wiosenne propozycje od światowych marek to kombinacja stylu, kom-fortu i najciekawszej estetyki, która z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym. Paste-lowe barwy, wyraziste detale i radosne miksy kolorów na dobre zagościły na wiosennych modelach sneakersów. Nie brakuje również ponadczasowej klasyki, czyli jednolitych pro-pozycji, które bez trudu wpiszą się w każdą dziecięcą stylizację.

(materiał partnera)

Wiosenna kolekcja sportowych sneakersów obfituje w najmodniejsze fasony: modele za kostkę od Reebok i Sprandi oraz stylowe platformy od Champion. CCC stawia również na praktyczne rozwiązania, stąd w kolekcji dziecięcej znajdziemy wiele modeli zapinanych na wygodne rzepy. Serca maluchów bez wątpienia skradną świecące elementy w obuwiu Champion.

Najnowsza kampania CCC promuje również sezonowe akcesoria, które odnajdziemy w szerokim asortymencie marki. Wśród nich królują kolorowe i kwieciste nakrycia głowy, które idealnie sprawdzą się w nadchodzących miesiącach. Pozwól najmłodszym wzbić się poza granice wyobraźni, by stworzyć oryginalne i radosne stylizacje na nadchodzący se-zon!

Chwile radosnej zabawy w kampanii KIDS uwiecznił Hans Neumann, pochodzący z Peru fotograf, odpowiedzialny do tej pory za kampanie największych światowych marek i do-mów mody: J. Crew, Michael Kors, NET-A-PORTER, Gabriela Hearst czy Ralph Lauren. Małych modeli i modelki ubrała jedna z najpopularniejszych polskich stylistek - Daria Biedrzycka.

Produkty dostępne w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji mobilnej.

Materiał prasowy: CCC

Polecane dla Ciebie