Zaginęła 16-letnia Paulina Ganczarska. Wyszła ze szpitala i ślad po niej zaginął

Zaginęła 16-letnia Paulina Ganczarska. Wyszła ze szpital w Gdańsku i od tamtej pory brak z nią kontaktu. Rodzina prosi o pomoc w jej odnalezieniu.

Zobacz film: "Osoby zaginione [Komisariat]"

W środę 13 września 2017 roku po godz. 14.00, 16-letnia Paulina Ganczarska wyszła ze szpitala w Gdańsku i od tamtej pory nie ma z nią kontaktu. Widziana była ostatni raz przy ul. Wały Jagiellońskie w Gdańsku.

Przeczytaj koniecznie:

W dniu zaginięcia dziewczyna była ubrana w siwą bluzę z kapturem zapinaną na zamek błyskawiczny oraz w czarne spodnie. Jak ustaliła policja, nastolatka była widziana ostatni raz około godz. 16.00 przy ul. Wały Jagiellońskie w Gdańsku. Wówczas ubrana była koszulkę koloru białego i czarne spodenki do kolan.

Oto rysopis zaginionej oraz jej zdjęcie. Nastolatka ma około 167 cm wzrostu, waży 50 kg, ma szczupłą budowę ciała oraz długie ciemne włosy.

Zaginiona 16-letnia Paulina Ganczarska
Zaginiona 16-letnia Paulina Ganczarska (Pomorska Policja)

Jeżeli ktokolwiek posiada informacje, które mogą pomóc w zlokalizowaniu zaginionej Pauliny, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Gdańsku przy ul. Białej 1A osobiście lub pod numerem tel. 58 52-11-522, 58 52-11-542. Można również dzwonić na numery alarmowe 997 oraz 112.

W imieniu rodziny oraz funkcjonariuszy bardzo dziękujemy za wszelkie informacje, które mogą pomóc odnaleźć Paulinę. Prosimy także o udostępnianie tej wiadomości, aby dowiedziało się o tej sprawie jak najwięcej osób.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.