Przejdź na WP

Zaginęła 16-letnia Angelika Świejko

16-letnia Angelika Świejko wyszła z domu 26 sierpnia około godziny 08:00. Obecnie policja prowadzi poszukiwania nastolatki.

Zobacz film: "Historia Iwony Wieczorek. Tajemnicze zaginięcie"

Angelika jeszcze o 16.00 tego samego dnia, rozmawiała przez telefon z mamą. Nie powiedziała wtedy, gdzie przebywa. To był ostatni kontakt, jaki nawiązała z rodziną. Obecnie nie ma żadnych wieści o tym, gdzie jest i jak się czuje.

fot. Policja
fot. Policja

Angelika Świejko ma około 160 cm wzrostu i waży 45 kg. Ma szczupłą twarz, jasne oczy i długie, proste włosy, które są obecnie pomalowane na rudy kolor.

Zobacz także:

Chcesz, żeby twoje macierzyństwo było łatwiejsze?

Akcję poszukiwawczą prowadzą policjanci z Terespolu (woj. lubelskie).Informacje o zaginionej prosimy kierować bezpośrednio do dyżurnego Komisariatu Policji w Terespolu, ul. Czerwonego Krzyża 3 lub pod numerem telefonu: 83 375 62 10 bądź 997. Można również udać się do najbliższej jednostki policji. [mustknow title="Przeczytaj także:"] [Filip Chajzer: Takie uzależnienie to dobre uzależnienie](http://maliratownicy.parenting.pl/one,1,,7,filip-chajzer-wyjasnia-dlaczego-pomaganie-uzaleznia.html) [/mustknow]

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.