Trwa ładowanie...
Z okazji premiery komedii animowanej „Kot w butach: ostatnie życzenie” zapraszamy na spotkania z bohaterem filmu i wiele innych atrakcji!

Z okazji premiery komedii animowanej „Kot w butach: ostatnie życzenie” zapraszamy na spotkania z bohaterem filmu i wiele innych atrakcji!

Materiał prasowy UIP

Kot w butach to jedna z najpopularniejszych postaci, która nowe wcielenie zyskała w serii filmowych przygód Shreka. Już w styczniu premierę będzie miała najnowsza bajka o tym kultowym zwierzaku w kapeluszu, Kitty Kociłapce i uroczym psiaku Perrito. Film w kinach na pokazach przedpremierowych już od 25 grudnia, a wszędzie od 6 stycznia.

Od 3 grudnia zapraszamy do wybranych galerii handlowych na wspaniałą filmową imprezę. Poza spotkaniem z zawadiackim Kotem w butach na najmłodszych czekać będzie wiele atrakcji. Można będzie wejść do ogromnej kuli śnieżnej, z zamkiem w środku, by poczuć się jak w prawdziwej zimowej krainie i zrobić sobie wyjątkowe zdjęcia. Dzieci, które lubią kreatywne zabawy będą mogły wziąć udział w manufakturze kocich zabawek i własnoręcznie stworzyć, pomalować i ozdobić zabawki dla zwierzaków. Prawdziwe emocje wywołają z pewnością pokazy szermierki i kociej akrobatyki, a nie zabraknie też zabaw i konkursów z nagrodami. W krainie Kota w butach znajdzie się także miejsce na specjalne stoisko, gdzie serwowana będzie gorąca czekolada oraz pieczone na miejscu ciasteczka.

(Materiał Partnera)

Zapraszamy:

3 grudnia do Galerii nad Jeziorem w Koninie 6 grudnia do Focus Park w Rybniku 10 grudnia do Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy 11 grudnia do Galerii Świdnickiej w Świdnicy 7 stycznia do Posnanii w Poznaniu 14 stycznia do CH Korona we Wrocławiu 21 stycznia do Bonarki w Krakowie 28-29 stycznia do CH Janki w Jankach pod Warszawą

Więcej informacji na stronach centrów handlowych.

Materiał prasowy UIP

Polecane dla Ciebie