Trwa ładowanie...

Wielkie Przyjęcie Urodzinowe MiniMini+

Choć trudno w to uwierzyć, stacja dla najmłodszych MiniMini+ ma już 10 lat! Z tej okazji w sobotę 14 grudnia 2013 roku odbędzie się Wielkie Przyjęcie Urodzinowe – małych fanów kreskówek zapraszamy do Multikina Złote Tarasy w Warszawie, w godzinach 12:00-17:00. W trakcie imprezy odbędą się projekcje filmów, konkursy, warsztaty oraz występy artystyczne.

Zobacz film: "Katar u niemowlaka"

1. Atrakcje urodzinowe w MiniMini+

Z myślą o najmłodszych gościach Wielkiego Przyjęcia Urodzinowego przygotowane zostaną quizy, zgadywanki, zabawy tematyczne, karaoke oraz muzyczne występy zespołów dziecięcych. W kąciku telewizyjnym dzieci będą mogły złożyć Rybce MiniMini najlepsze życzenia urodzinowe, serdecznie zachęcamy również do podpisania się na kartce urodzinowej gigantycznych rozmiarów i do udziału w sesji fotograficznej. W dniu swoich urodzin Rybka MiniMini będzie mieć prezent dla każdego z małych gości. Aby wysłać ulubionej bohaterce stacji laurkę, wystarczy wejść na stronę internetową MiniMini+ (miniminiplus.pl) i skorzystać ze specjalnej aplikacji.

Udział w zabawie urodzinowej jest nieodpłatny – więcej szczegółów o Wielkim Przyjęciu uzyskasz na stronie internetowej kanału MiniMini+.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.