Przejdź na WP

WIELKI CASTING MINIMINI+ JUŻ W TEN WEEKEND!

Przed nami kolejny weekend pełen atrakcji podczas Wielkiego Castingu MiniMini+! Laureaci castingu wystąpią w drugim sezonie muzyczno-tanecznego programu „Wygibajki” w MiniMini+.

Wielki Casting MiniMini+ to szansa, aby zostać gwiazdą telewizji. Stacja MiniMini+ poszukuje aż 76 dzieci w wieku od 5 do 10 lat, które zostaną zaproszone do udziału w nowym sezonie programu „Wygibajki”.

Udział w castingu mogą wziąć dzieci zarejestrowane na stronie www.casting.miniminiplus.pl. Warto jednak przyjść na wydarzenie, nawet jeśli nie udało się zapisać online, bo Casting MiniMini+ to także okazja do wspaniałej zabawy.

Na wszystkich fanów Rybki MiniMini, poza przesłuchaniami, czekają m.in. warsztaty plastyczne, kącik edukacyjny oraz kino MiniMini+, gdzie przez cały dzień będą wyświetlane najlepsze bajki i programy dla najmłodszych. Dzieci podczas zabaw nauczą się zasad zachowania przy stole, poznają znaczenia polskich przysłów oraz dowiedzą się wszystkiego na temat bezpieczeństwa na drodze. W ramach zajęć plastycznych stworzą również swoje małe dzieła sztuki. Nie zabraknie też konkursów z nagrodami oraz Rybki MiniMini, z którą będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

W najbliższy weekend (27-28 maja, godz. 10.00-20.00) castingi odbędą się w Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu, Szczecinie i Toruniu.

W zeszły weekend Rybka MiniMini odwiedziła Warszawę/Piaseczno, Kraków, Białystok, Lublin i Rzeszów.

Rybka MiniMini zaprasza wszystkich - nawet tych, którym nie udało się zapisać online, do fantastycznej wspólnej zabawy!

1. Adresy castingów:

  • Poznań, Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3
  • Gdańsk, Centrum Kultury na Morenie, ul. Zofii Nałkowskiej 3
  • Wrocław, Krzywy Komin, ul. Stanisława Duboisa 33-35 a
  • Toruń, Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Przedzamcze 11/15
  • Szczecin, Sport Factory/Dance Factory, ul. Korzeniowskiego 7

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.