Przejdź na WP

"Warszawa wraca do szkoły"

Warsaw Back To School
Warsaw Back To School

Zapraszamy na rodzinne wydarzenie - "Warszawa wraca do szkoły" - fantastyczny event pod tym hasłem odbędzie się 26 sierpnia w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Wydarzenie poprzedzone intensywną kampanią, zgromadzi tysiące warszawiaków i będzie doskonałą okazją do prezentacji Państwa marki wśród rodziców oraz w mediach. Stawiamy na interaktywny charakter eventu, we współpracy z Partnerami zapewnimy mnóstwo atrakcji, będziemy bawić (gry, loterie, konkursy z nagrodami) i edukować (warsztaty-np. kulinarne, szkolenia-np. bezpieczeństwo ruchu drogowego) inspirować (nowości, ciekawostki) i pomagać (akcja charytatywna Wyprawka).

Partnerami wydarzenia są najbardziej prestiżowe firmy!

"Warszawa wraca do szkoły" to:

  • bardzo wysoka frekwencja - tysiące potencjalnych klientów
  • komfortowe warunki do prezentacji marki, sprzedaży produktów
  • inwestycja w skuteczną reklamę i wzrost sprzedaży

Najlepsze marki, najwyższy poziom organizacyjny i atrakcyjny program - każdy znajdzie coś dla siebie! Mamy nadzieję, że będą Państwo z nami!

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.