Trwa ładowanie...

Wakacyjne zdjęcie Joanny Opozdy wywołało burzę. Wszystko przez jeden szczegół

 Kamil S. Sikora
29.08.2022 21:15
Zdjęcie Joanny Opozdy sprowokowało lawinę komentarzy dotyczących noszenia dziecka w nosidełku
Zdjęcie Joanny Opozdy sprowokowało lawinę komentarzy dotyczących noszenia dziecka w nosidełku (Instagram)

Joanna Opozda udała się ze swoim synkiem Vincentem na wakacje. Była partnerka Antka Królikowskiego pochwaliła się fanom egzotycznym wyjazdem i zamieściła w mediach społecznościowych kilka zdjęć. Jedna z fotografii wzbudziła sporo kontrowersji.

spis treści

1. Joanna Opozda zabrała synka na wakacje

Burzliwy związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego jest w ostatnim czasie jednym z chętniej poruszanych tematów przez media plotkarskie. Każdy, kto śledzi życie osób z pierwszych stron gazet, wie, że para rozstała się niedługo po swoim ślubie. Obecnie aktorka samotnie wychowuje małego Vincenta, którego ojcem jest jej były partner. Natomiast Antonii Królikowski próbuje ułożyć sobie życie z inną kobietą.

Całkiem niedawno Opozda postanowiła zabrać swoją kilkumiesięczną pociechę na wakacje do egzotycznego kraju. Podczas urlopu udostępniła w mediach społecznościowych kilka zdjęć z rajskiej plaży. Na jednej z fotografii pojawiła się razem z synkiem, który jest noszony przez młodą mamę w nosidełku. Zdjęcie wzbudziło wśród internautów wiele emocji, o czym świadczą pozostawione przez nich komentarze.

2. Zdjęcie Opozdy wywołało burzliwą dyskusję

Zobacz film: "Rozwój odporności u dzieci"

Część użytkowników Instagrama stwierdziło, że nosidełko jest dobrym rozwiązaniem, z kolei inni nie kryli swojego oburzenia.

”Nosidełko, w którym jest Pani synek, pomimo certyfikatów i zapewnień producenta, zdrowe dla dziecka nie jest. I niestety dla Pani również” - napisała jedna z internautek.

”Dobrze, że nosisz małego rzadko w tym wynalazku. Oby jak najrzadziej” - skomentował ktoś inny.

”Mój synek był noszony w takim samym nosidełku i ma się świetnie” - napisała jedna z mam.

”Zdjęcie piękne! Ale jak czytam komentarze, to widzę, że ludzie z igły robią widły. Niech każdy wychowuje własne dzieci, jak chce!” - skomentowała inna.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze