Trwa ładowanie...

Viralowy filmik o spotkaniu dwulatków. Biały i czarny chłopiec uczą tolerancji

Avatar placeholder
22.01.2022 22:11
facebook / nagranie dwóch dwuletnich przyjaciół stało się viralem
facebook / nagranie dwóch dwuletnich przyjaciół stało się viralem

Michael D. Cisneros, ojciec 2-letniego Maxwella, uwiecznił spotkanie synka z rówieśnikiem z sąsiedztwa. Filmik stał się viralem, a uściski maluchów o różnym kolorze skóry zdaniem widzów dowodzą, że nikt nie rodzi się rasistą.

spis treści

1. Spotkanie dwulatków stało się viralem

Maxwell ma dwa lata i ma ciemny kolor skóry. Jego najlepszy przyjaciel, również 2-letni Finnegan, jasny. Dzieci w ogóle nie zwracają uwagi na to, że różnią się wyglądem.

Ojciec Maxwella, Michael D. Cisneros, po prostu nie mógł się powstrzymać, gdy zobaczył chłopców biegnących ku sobie z szeroko rozpostartymi ramionami. Jest to tak urocza scena, że urzekła również rzesze internautów. Wszyscy debatują o słodkości chłopców, którzy nie widzą między sobą żadnych różnic, a jedynie czują przeogromną sympatię względem siebie.

Zobacz film: "Tata pokazuje trudy wychowania dzieci. Ludzie go pokochali"

Zgodnie z relacją rodziców, chłopcy są nierozłączni praktycznie od urodzenia. Mieszkają blisko siebie i większość czasu spędzają na wspólnej zabawie. Tym razem trafili na siebie przypadkiem na nowojorskiej ulicy, nie spodziewając się spotkania. Dlatego ich reakcja była tak emocjonalna.

Internauci są co najmniej tak samo zachwyceni, jak rodzice dzieci. Zdaniem widzów, to dowód na to, że nikt nie rodzi się rasistą. Wszyscy jesteśmy takimi samymi ludźmi, mamy takie same emocje, uczucia i pragnienie bliskości.

Jest to niesamowita lekcja tolerancji dla wszystkich, ponieważ Maxwell wychowywany jest przez dwóch mężczyzn, którzy są gejowskim małżeństwem. - Mój mąż i ja jesteśmy bardzo dumni – podkreślił Michael D Cisneros. - To po prostu niesamowite, ile radości i szczęścia przyniosło tak wielu ludziom na całym świecie. Świat potrzebuje dużo miłości w tych mrocznych czasach, a ci chłopcy mają wiele do zaoferowania!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze