Przejdź na WP

Twoja fanka superbohaterek

Czy twoje dziecko uwielbia słodkie zwierzątka, dziwaczne stworzenia i sprytne bohaterki?

Jeśli tak - musiałeś słyszeć o filmie „LEGO® PRZYGODA 2”, jego niesamowitym świecie i głównych bohaterach: Lucy i Emmecie. To właśnie te postaci poprowadzą małych superbohaterów i superbohaterki do odkrywania nowych historii i poznania przyjaciół, których pokochają!

Pomyśl o wszystkich niesamowitych przygodach, które twoje dziecko może przeżyć dzięki nowym zestawom THE LEGO® MOVIE 2™. To będzie wspaniała zabawa, bo fantazja najmłodszych naprawdę nie zna granic.

„UltraKocia i Wojowniczka Lucy” (70827)

„UltraKocia i Wojowniczka Lucy” (70827)

Odważnej i nieustraszonej Lucy nie trzeba przedstawiać. Kosmiczny najeźdźca okropnie nastraszył Emmeta, więc Lucy musi połączyć siły z UltraKocią, aby go uratować! Aby zabawa była bardziej emocjonująca, dzieci mogą sterować potężną UltraKocią i zmieniać wyraz jej pyska. Za to najeźdźca ma kłapiącą paszczę i poruszające się oczy. Trzeba być czujnym!

„Gwiezdny statek Słodkiej Zadymy” (70830)

„Gwiezdny statek Słodkiej Zadymy” (70830)

Nowa gwiazda filmu „LEGO PRZYGODA 2” - intergalaktyczny najeźdźca Generał Słodka Zadyma - połączył swoje moce z innymi najeźdźcami z serii LEGO DUPLO. Czy Lucy i Emmetowi uda się uciec i uniknąć zamknięcia w celi na statku? To zależy tylko od wyobraźni dzieci!

LEGO PRZYGODA 2
LEGO PRZYGODA 2

www.LEGO.pl

Produkty LEGO to więcej niż radość kreatywnego budowania; otwierają także wspaniałe możliwości do tworzenia i opowiadania niesamowitych historii. A co może bardziej rozwijać dziecięcą wyobraźnię? Nie ma znaczenia, czy dziecko buduje własny, bajkowy świat z królami i księżniczkami, czy przeżywa emocjonujące, międzygalaktyczne przygody, produkty LEGO to niezrównana zabawka, która rozwija krytyczne i kreatywne myślenie, umiejętności współpracy i komunikowania się.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.