Trwa ładowanie...

To zdjęcie panny młodej zrobiło furorę w mediach. "Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy"

Na fotografii, która pojawiła się w internecie, widać kobietę w białej sukni ślubnej, która podpisuje dokument przy biurku w szkole. Kim jest panna młoda i co skłoniło ja, żeby w dniu swojego ślubu wybrać się akurat do placówki oświatowej?

Zobacz film: "Jak radzić sobie z infekcjami u dzieci?"

spis treści

1. Zdjęcie panny młodej

Technikum w miejscowości Martina Franca położonej na południu Włoch udostępniło w internecie post, do którego zostało dołączone szokujące zdjęcie. Bohaterką fotografii jest panna młoda, która ubrana w białą suknię ślubną podpisuje dokument, siedząc przy biurku w szkole.

"Różne rzeczy widzieliśmy w szkole, ale czegoś takiego nigdy wcześniej" – można było przeczytać pod zdjęciem.

Zdjęcie obiegło włoskie media i zrobiło niemałe zamieszanie wśród internautów.

Jak się okazało ”uciekająca panna młoda” ma na imię Carmela i jest nauczycielką w techniku we Włoszech. Kobieta w drodze na swój ślub wstąpiła do szkoły, w której od niedawna pracuje, żeby podpisać umowę dotyczącą stałego zatrudnienia.

Panna młoda skradła serce wielu osób w tym swoich kolegów i koleżanek z pracy, a także dyrekcji technikum, o czym świadczyły pozytywne komentarze umieszczone pod zdjęciem. Niektórzy jednak uważali, że ta fotografia jest smutna i przedstawia nieciekawy stan włoskiej oświaty i świadczy o tym, jak trudno we Włoszech o legalną i stałą pracę dla nauczycieli.

Na prośbę młodej mężatki zdjęcie zostało usunięte z profilu szkoły.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.