Trwa ładowanie...

TK Maxx prezentuje świąteczną kolekcję produktów charytatywnych

Avatar placeholder
16.11.2023 12:32
Materiał sponsorowany przez TK Maxx
TK Maxx prezentuje świąteczną kolekcję produktów charytatywnych
TK Maxx prezentuje świąteczną kolekcję produktów charytatywnych (materiały partnera)

We wszystkich 53 sklepach TK Maxx w Polsce znajdziemy teraz wyjątkową kolekcję charytatywnych prezentów, które mają wielką moc! Zysk ze sprzedaży bożonarodzeniowych skarbów zostanie przekazany na rzecz programu Akademia Przyszłości organizowanego przez Stowarzyszenie WIOSNA, którego celem jest wsparcie dzieci w lokalnych społecznościach, aby zapewnić im lepszy start w dorosłość.

W tegorocznej kolekcji charytatywnych prezentów, która jest już dostępna w sklepach TK Maxx, pojawiły się urocze pluszowe misie, puzzle, świece zapachowe, skarpetki w świąteczne wzory, ciepłe piżamy oraz oryginalne ozdoby choinkowe. Produkty nie tylko świetnie sprawdzą się w roli prezentów dla najbliższych, ale też pomogą dzieciom, które nie wierzą w siebie, budować przyszłość, o jakiej marzą. Zysk ze sprzedaży limitowanej kolekcji świątecznych produktów, które są dostępne w ofercie sklepów TK Maxx w całej Polsce, zostanie przekazany na rzecz Akademii Przyszłości. To program społeczny, w którym w życiu dziecka zmagającego się z brakiem pewności siebie pojawia się indywidualny Wolontariusz lub Wolontariuszka. Dzięki regularnym spotkaniom z nimi dziecko zaczyna dostrzegać swój potencjał i wierzyć w swoje możliwości.

(materiały partnera)

Prezenty, które mają wielką moc:

  • Pluszowy miś, 59,99 zł (20,00 zł zostaje przeznaczone na wsparcie podopiecznych Akademii Przyszłości)
  • Puzzle, 49,99 zł (15,00 zł zostaje przeznaczone na wsparcie podopiecznych Akademii Przyszłości)
  • Skarpety, 34,99 zł (9,00 zł zostaje przeznaczone na wsparcie podopiecznych Akademii Przyszłości)
  • Świece zapachowe, 34,99 zł (10,50 zł zostaje przeznaczone na wsparcie podopiecznych Akademii Przyszłości)
  • Ozdoby choinkowe, 19,99 zł (6,00 zł zostaje przeznaczone na wsparcie podopiecznych Akademii Przyszłości)
  • Girlandy, 74,99 zł (22,50 zł zostaje przeznaczone na wsparcie podopiecznych Akademii Przyszłości).
(materiały partnera)

TK Maxx wspiera Akademię od 2014 roku. Od tego czasu pomoc zyskało ponad 4500 dzieci z lokalnych społeczności. Współpracę zapoczątkowała troska o przyszłość najmłodszych, które mają trudności z wiarą w swoje możliwości. Coroczne wsparcie finansowe przekazywane przez TK Maxx pozwala rozwijać Akademię, pomagać jej podopiecznym, jak również rekrutować i szkolić wolontariuszy.

(materiały partnera)

O Akademii Przyszłości  Akademia Przyszłości pomaga dzieciom, które w siebie nie wierzą, mają niską samoocenę. Poprzez cotygodniowe zajęcia z indywidualnym wolontariuszem kształtuje się ich poczucie własnej wartości i rozwija mocne strony. Celem Akademii jest, by dzieci zaczęły samodzielnie pokonywać dotychczasowe trudności i z podniesioną głową patrzyły w przyszłość oraz realizowały swój potencjał, marzenia i aspiracje.
   O TK Maxx TK Maxx to sieć sklepów, oferująca szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów, akcesoriów i dodatków dla domu modnych marek – wszystko w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Koncepcja firmy opiera się na unikatowym modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów po okazyjnych cenach.  W odróżnieniu od innych sklepów, które zaopatrują się w dostawy kilka razy do roku, TK Maxx uzupełnia asortyment aż kilka razy w tygodniu. Dzieje się to za sprawą kupców, którzy codziennie dokonują zakupu najwyższej jakości produktów z aktualnych kolekcji projektantów na całym świecie. Tylko niewielki procent nabywanych artykułów pochodzi z minionych kolekcji. TK Maxx jest własnością spółki TJX Europe, a spółką macierzystą jest TJX Companies, Inc. Więcej informacji o TK Maxx: www.tkmaxx.pl 

Materiał sponsorowany przez TK Maxx
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze