The Royal Moscow Ballet - marzenia z dzieciństwa

Każda dziewczynka w dzieciństwie chociaż przez chwilę pragnęła zostać baletnicą. Najczęściej pozostało to jednak w strefie marzeń. A co z dziewczynkami, które baletnicą zostały? Czy zawsze chciały nią być? Kim z kolei chcieli zostać tancerze baletu? Specjalnie dla Was zapytaliśmy o to tancerzy The Royal Moscow Ballet – Korony Moskiewskiego Baletu, który już niebawem pojawi się w Polsce podczas listopadowego Tourné!

Zobacz film: "The Royal Moscow Ballet – Korony Moskiewskiego Baletu i ich marzenia"

Spektakle zaplanowano w: Gdyni (26 listopada), Poznaniu (27 listopada), Zabrzu (28 listopada), Krakowie (29 listopada) i Warszawie (30 listopada). Bilety wciąż są do nabycia. Kupić je można za pośrednictwem stron bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl oraz w salonach sieci Empik w całym kraju.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.