Trwa ładowanie...

Targi Niemowlaka

Narodziny dziecka to przełom w życiu rodziny. Przyjście na świat maleńkiego człowieka zmienia cały nasz świat. Dla przyszłych rodziców wiąże się to z czasem przygotowań, planowania, marzeń… Poszukują różnych przydatnych informacji, sprawdzają opinie o produktach, nowe oferty. Niektórzy myślą też już o formach aktywnego spędzania wolnego czasu z niemowlętami.

Zobacz film: "Katar u niemowlaka"

Z myślą o potrzebach rodziców przygotowane zostały Targi Niemowlaka

Organizatorzy Targów Przedszkolaka stworzyli nową ofertę - tym razem dla młodszych dzieci, jak i kobiet planujących lub spodziewających się dziecka. I edycja tego wydarzenia będzie towarzyszyć Targom Przedszkolaka w Krakowie, Gdańsku i Warszawie.

Już 24-25 września zapraszamy do odwiedzenia targów w Krakowie.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.