Targi Mother & Baby - teraz w Gdańsku

W dniach 29-30 marca bieżącego roku w Gdańsku odbędą się Targi Mother & Baby. Jest to wydarzenie skierowane do kobiet w ciąży oraz rodziców z dziećmi. Są to największe w Polsce tego rodzaju Targi, więc warto w nich wziąć udział. Co będzie się na nich działo?

Targi Mother & Baby

Zapraszymy do udziału w Targach Mother & Baby, które odbędą się w Gdańsku 29-30 marca 2014 roku.

Kobiety w ciąży będą mogły wykonać bezpłatnie badanie USG i KTG. Dodatkowo będą też miały możliwość skorzystania z medycznych konsultacji oraz z porad specjalistów, np. w zakresie wiązania chust, masażu Shantala, czy też jogi dla kobiet oczekujących potomstwa. W czasie Targów będą miały też miejsce wyjątkowe spotkania na temat uwarunkowań rozwojowych dzieci czy zabaw z niemowlęciem. Swoje zajęcia poprowadzi m.in. Paweł Zawitkowski znany jako „zaklinacz dzieci”. Ponadto w czasie Targów kobiety dowiedzą się, jakich produktów lepiej unikać, będąc w ciąży, a także jak zadbać o prawidłową dietę swojego dziecka. Będą też miały okazję wziąć udział w zajęciach ze szkoły rodzenia oraz szkoły pielęgnacji noworodka.

Młode matki i kobiety w ciąży muszą jednak pamiętać, że o siebie też powinny zadbać. Stąd organizatorzy oferują zajęcia i wykłady z zakresu modelowania sylwetki i stylizacji.

Wydarzenie nie jest kierowane tylko do pań. Panowie również znajdą tu coś dla siebie. Specjalne spotkania pomogą im wczuć się w sytuację przyszłych matek ich dzieci, ale też dowiedzą się, czym kierować się przy doborze fotelika samochodowego. Dodatkowo będą mogli nauczyć się zasad udzielania pierwszej pomocy małemu dziecku oraz wziąć udział razem z całą swoją rodziną w sesji zdjęciowej i licznych konkursach.

Również dzieci nie będą narzekać na brak zajęcia, gdyż specjalnie dla nich będą zorganizowane zajęcia plastyczne, robotyka i origami. Będzie też koncert Majki Jeżowskiej, w czasie którego zaśpiewa swoje największe przeboje. Targi to też okazja do zrobienia wyprawki dla swojego maluszka w okazyjnych cenach.

Spotkania będą miały miejsce w Hali Amber Expo w Gdańsku. Dzieci do lat 18 wchodzą za darmo i wszystkie atrakcje dla nich są całkowicie bezpłatne. Dorośli z kolei płacą jedynie 15 zł za wstęp.

Redakcja parenting.pl, ponad rok temu
Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Patronaty
Patronaty

Małgorzata Kożuchowska jako Clara

Małgorzata Kożuchowska jako Clara Odtwórz wideo

"Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai": Małgorzata Kożuchowska jako Clara Małgorzata Kożuchowska potrafi być zabójczo słodka. Podobnie jak Clara, szefowa mafijnej rodziny Biscottich. Jej przyjazd to gwarancja ostrej awantury w spokojnym szwedzkim miasteczku.

Patronaty

Arka Zwierzaków - gra planszowa

Arka Zwierzaków - gra planszowa

Gra dla dzieci i ich rodziców Chcesz pomóc Noemu uratować zwierzęta przed zagładą? Zagraj! 84 żetony zwierzaków Układaj zwierzaki i pilnuj ich bezpieczeństwa. Słoń Ogromny słoń musi mieć odpowiednie dla siebie lokum. Kameleon Nakarm kameleona, aby w czasie...

Patronaty

Dr Harvey Karp

Dr Harvey Karp

Pozycja książkowa dla rodziców niemowląt pozwoli im lepiej zrozumieć swoje maluchy.

Patronaty

Tuwimki

Tuwimki

Okładka płyty "Tuwimki - Bajkopiosenki do słów Juliana Tuwima".