Targi Gier i Zabawek „Games&Toys” w Łodzi

W weekend na przełomie września i października odbędą się Targi Gier i Zabawek „Games&Toys”.

W czasie targów producenci i dystrybutorzy gier oraz zabawek zaprezentują swoje standardowe produkty oraz nowości rynkowe.

Polecane wideo:

Pierwszy dzień targów to dzień branżowy. A w sobotę i niedzielę organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych, a szczególnie dzieci wraz z opiekunami.

Dla nich wystawcy szykują atrakcje i niespodzianki, m.in. konkursy z nagrodami, turnieje gier planszowych, tor gokartowy, pokazy robotów, zajęcia plastyczne, gry w rozmiarze XXL , najnowsze gry komputerowe.

Wydawnictwa przygotowały bogatą ofertę książek dla dzieci i młodzieży. Przewidziano też spotkania z autorami, między innymi Edytą Jungowską, która razem z dziećmi czytać będzie znane wszystkim utwory Astrid Lindgren.

Zapraszamy do hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Ks. Skorupki 21 już po raz czwarty

piątek (30.09) - 10.00 - 17.00

sobota (1.10) - 10.00 - 17.00

niedziela (2.10) –10.00 – 16.00

Komentarze
Artykuły Aktualności
Aktualności

"Sceny z życia smoków" powracają!

Znasz już historię i przygody smoka, żaby, krokodyla i innych bohaterów fantastycznego świata? Czas, aby poznało je także twoje dziecko. Do księgarń powraca kultowa książka Beaty Krupskiej Sceny z życia smoków, która po raz pierwszy pojawiła się w 1987...

Aktualności

Jak odchudzić własne dziecko?

Jak odchudzić własne dziecko? Odtwórz wideo

Nadwaga i otyłość to coraz powszechniejszy problem Jak zacząć odchudzać dziecko i zadbać o jego zdrowie? Na pytania odpowiadają: Grzegorz Łapanowski, kucharz i promotora zdrowego żywienia oraz Zuzanna Antecka, dietetyk.

Aktualności

Każde dziecko może zostać prezesem

Każde dziecko może zostać prezesem

Podopieczni Akademii Przyszłości świętują Dzień Dziecka. Zasiadają na prawdziwych konferencjach. I wspólnie podejmują decyzje o nowych projekatch.