Trwa ładowanie...

Targi Gier i Zabawek „Games&Toys” w Łodzi

W weekend na przełomie września i października odbędą się Targi Gier i Zabawek „Games&Toys”.

Zobacz film: "Jak przewijać niemowlę?"

W czasie targów producenci i dystrybutorzy gier oraz zabawek zaprezentują swoje standardowe produkty oraz nowości rynkowe.

Pierwszy dzień targów to dzień branżowy. A w sobotę i niedzielę organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych, a szczególnie dzieci wraz z opiekunami.

Dla nich wystawcy szykują atrakcje i niespodzianki, m.in. konkursy z nagrodami, turnieje gier planszowych, tor gokartowy, pokazy robotów, zajęcia plastyczne, gry w rozmiarze XXL , najnowsze gry komputerowe.

Wydawnictwa przygotowały bogatą ofertę książek dla dzieci i młodzieży. Przewidziano też spotkania z autorami, między innymi Edytą Jungowską, która razem z dziećmi czytać będzie znane wszystkim utwory Astrid Lindgren.

Zapraszamy do hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Ks. Skorupki 21 już po raz czwarty

piątek (30.09) - 10.00 - 17.00

sobota (1.10) - 10.00 - 17.00

niedziela (2.10) –10.00 – 16.00

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.