Trwa ładowanie...

Świąteczna Gala dla wyjątkowych gości

5 grudnia 2016, Fundacja Dziecięca Fantazja organizuje w Hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport w Warszawie niezwykłe wydarzenie. W świątecznej gali pod hasłem „Mikołajki z Fantazją” uczestniczyć będzie ponad 200 ciężko chorych dzieci z całej Polski. Galę poprowadzi Krzysztof Skiba.

Mikołajki z Fantazją to wydarzenie, podczas którego dzieci będą mogły zapomnieć o swoich chorobach, niepełnosprawności i odmienności. Na co dzień, życie tych dzieci nie jest łatwe i rzadko mają powody do radości. Podczas Mikołajek z Fantazją, nie będą wstydzić się swojej choroby czy wyglądu, będą czuły się wyjątkowymi, ważnymi gośćmi.

Podczas gali planowanych jest wiele atrakcji m.in. pokazy magików i klaunów, teatrzyk Domisie, występy artystyczne, malowanie buziek, wirtualna rzeczywistość, wykonywanie i dekorowanie ozdób świątecznych, pyszny poczęstunek, a punktem kulminacyjnym będzie wizyta w grocie św. Mikołaja – spotkanie z nim, otrzymanie podarunku i zrobienie pamiątkowego zdjęcia. Obecni będą również celebryci. Swój udział potwierdzili m.in. Maciej Jachowski i Aldona Orman.

Portal WP Parenting objął wydarzenie patronatem medialnym.

Gdy choruje dziecko, choruje cała rodzina. Wszystkie dostępne fundusze są przeznaczane na leczenie i rehabilitację, a na marzenia nie zostanie prawie nigdy. A chore dzieci podobnie jak ich rówieśnicy chcą marzyć i mają marzenia. Fundacja Dziecięca Fantazja od 2003 roku spełnia najskrytsze marzenia dzieci zmagających się z chorobami nieuleczalnymi lub zagrażającymi ich życiu. Zrealizowała już ponad 5000 cudownych i inspirujących fantazji, ale lista dzieci oczekujących na swój magiczny moment nadal jest bardzo długa.

Fundacja chce sprawić aby Święta były dla chorych dzieci niezapomniane dlatego zbiera fundusze na pokrycie kosztów organizacji tej hucznej imprezy: prezentów dla dzieci, atrakcji oraz noclegów dla rodzin przyjeżdżających spoza Warszawy. W ten sposób pragnie również pozyskać fundusze na realizację 50 świątecznych i noworocznych marzeń swoich podopiecznych. Można zaadoptować marzenie konkretnego dziecka lub dołączyć się do prowadzonej ogólnej zbiórki na marzenia prowadzonej na portalu pomagam: . Każde 5 czy 10 zł ma wielkie znaczenie i pomoże wnieść radość w życie najbardziej potrzebujących dzieci.

Fundację Dziecięca Fantazja i jej podopiecznych można również wesprzeć poprzez wpłatę na konto Fundacji prowadzone w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. nr 14 1930 1523 2310 0345 8400 0001.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.