Trwa ładowanie...

Spotkanie ze SpongeBobem w Centrum Łopuszańska 22

10 i 11 czerwca 2017 roku w godzinach 12:00 – 18:00 Centrum Łopuszańska 22 zamieni się w bajkową krainę zabaw. Przewidziano liczne atrakcje, podczas których dzieci będą mogły bawić się w towarzystwie popularnego bohatera kreskówki, SpongeBoba.

Zobacz film: "Jak przewijać niemowlę?"

SpongeBob to urocza, żółta gąbka morska w kanciastych spodniach, która ma już niezliczoną rzeszę fanów na całym świecie. Najmłodsi wielbiciele z Warszawy i okolic będą mieli okazję spotkać się ze SpongeBobem na żywo w Centrum Łopuszańska 22. W programie wydarzenia przewidziano wiele atrakcji. Dzieci będą miały do dyspozycji ogromny dmuchany zamek, w którym mieszka Pan Gąbka oraz specjalny tor z przeszkodami. Przewidziane są także konkursy z nagrodami. Jedną z największych atrakcji podczas weekendu w Centrum Łopuszańska 22 będzie możliwość zrobienia sobie wspólnego zdjęcia ze SpongeBobem Kanciastoportym! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Z myślą o dorosłych odwiedzających Centrum Łopuszańska 22 przygotowano wyjątkową ofertę rabatową. Akcja będzie trwać od 8 do 11 czerwca. Przez 4 dni klienci Centrum będą mogli wybierać spośród ogromnej oferty modnej odzieży i akcesoriów w cenach obniżonych nawet do 70%.

Centrum Łopuszańska 22 - nowe miejsce na zakupowej mapie Warszawy. W myśl idei #NIEprzepłacaj oferowany jest tu szeroki asortyment produktów w zróżnicowanych kategoriach cenowych.

Centrum Łopuszańska 22 to nowoczesny obiekt handlowy usytuowany w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy. W pobliżu Centrum znajduje się rozwinięta infrastruktura komunikacji miejskiej i kolejowej. Centrum wyróżnia atrakcyjna lokalizacja zarówno pod względem biurowym jak i mieszkalnym.

Oficjalne otwarcie Centrum odbędzie się 8 czerwca 2017 roku przy ul. Łopuszańskiej 22.

Centrum Łopuszańska 22 w pigułce:

  • Powierzchnia całkowita – 28 tys. m2
  • Powierzchnia handlowa – 17,5 tys. m2
  • Ponad 200 lokali
  • Ponad 1000 miejsc parkingowych
  • Lokalizacja: ul. Łopuszańska 22, Warszawa

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.