Śpiewaj z Basią Kurdej-Szatan i Barbie! Piosenki z filmu Barbie: Gwiezdna przygoda już na płycie CD!

Informacja prasowa

Już jest! Na sklepowe półki trafiła właśnie wyczekiwana przez dzieci w całej Polsce płyta CD z piosenkami z hitu kinowego tego lata „Barbie: Gwiezdna przygoda”. Popularne utwory z najnowszego filmu porwą małych słuchaczy do zabawy w kosmicznych przestworzach własnej wyobraźni. Do wspólnego śpiewania zaprasza ambasadorka filmu, Basia Kurdej-Szatan. To m.in. jej głos usłyszymy na krążku z filmową muzyką.

Film „Barbie: Gwiezdna przygoda” to prawdziwy hit tegorocznych wakacji. Produkcję, która premierę miała 12 sierpnia, tylko przez dwa pierwsze weekendy obejrzało ponad 54 tys. widzów w całej Polsce.

Teraz dzieci wraz z Basią Kurdej-Szatan mogą ponownie udać się w kosmiczną podróż – tym razem słuchając filmowych piosenek w wykonaniu swojej idolki. Na krążku znajduje się osiem pięknych utworów, które udowadniają dzieciom, że jeśli czegoś naprawdę pragną, mogą to osiągnąć. W tych pięknych kompozycjach Barbie przekazuje najmłodszym ważną lekcję wiary w siebie i we własne przeczucia, podkreślając, że mogą osiągnąć każdy cel, jeśli wsłuchają się uważnie w to, co podpowiada im serce.

_Kiedy znowu dokądś gnasz

Czujesz, że jest coś nie tak

Siłę w sercu znajdź.

Po prostu uwierz w siebie!

Mogę przenieść każdą z gór

Skruszyć skałę, zburzyć mur

Najczarniejszą noc

Rozjaśnić swoim blaskiem_

_Z energią taką możesz wstrzymać deszcz

Jeśli tylko zechcesz

Poruszysz drzewa, zmienisz rzeki bieg

Każdy najśmielszy piękny sen mogę spełnić, jeśli chcę

Dziś uda się każdy plan, świat daje tyle niezwykłych szans._

– śpiewa Barbie, tytułowa bohaterka filmu.

– Z tą piosenką na ustach i z tak pozytywnym nastawieniem staram się rozpoczynać każdy dzień – mówi Basia Kurdej-Szatan, ambasadorka filmu „Barbie: Gwiezdna przygoda”. Utwory z filmowego krążka są niezwykle optymistyczne i podnoszące na duchu. Uczą dziewczynki, że nie należy wątpić w swoje umiejętności, a iść pewnym krokiem i świecić przykładem jak „najjaśniejsza z gwiazd” – dodaje piosenkarka, nucąc fragment piosenki.

–Z przyjemnością zaśpiewałam cztery utwory z filmowej ścieżki dźwiękowej, ponieważ ich przesłanie jest bliskie memu sercu. Mam ogromną nadzieję, że wszyscy miłośnicy filmu pokochają te piosenki równie mocno. Jestem też pewna, że dzieci, które jeszcze nie były w kinie, szybko rozśpiewają się przy akompaniamencie tej płyty i przyswoją ważną lekcję, którą Barbie przekazuje poprzez teksty utworów. Zapraszam do wspólnego śpiewania!

„Barbie: Gwiezdna przygoda” to przepiękna, kosmiczna opowieść, która przenosi nas do dalekiej galaktyki, świata pełnego niezwykłych stworzeń, nieziemskich widoków i emocjonujących przygód.  Magiczna, mądra historia o sile własnego „ja” zachwyci zarówno dzieci, jak i rodziców.

Oficjalny zwiastun filmu „Barbie: Gwiezdna przygoda”:

Oficjalny kanał Barbie z muzyką z filmu „Barbie: Gwiezdna przygoda”:

Redakcja parenting.pl, 9 miesięcy temu
Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Patronaty
Patronaty

Joga w okresie ciąży

Joga w okresie ciąży

Joga na czas ciąży i porodu Joga pomoże Ci uspokoić umysł i zrelaksować ciało.

Patronaty

Targi Rodzinne FamilyTime

Targi Rodzinne FamilyTime

Targi Rodzinne w Krakowie Zapraszamy na Targi Rodzinne FamilyTime już 30 listopada w Krakowie w Centrum Targowym Chemobudowa.

Patronaty

Social Media Day Poland: Kids!

Social Media Day Poland: Kids!

Social Media Day Poland Social media Day Poland: Kids! to pierwsza konferencja na temat dzieci i ich obecności i bezpieczeństwa w sieci.

Patronaty

Happy Baby

Happy Baby

Targi zabawek i artykułów dla dzieci Wyjątkowe atrakcje dla wszystkich uczestników Targów. Habby Baby - Targi w Poznaniu Zapraszamy na Targi zarówno wystawców, jak i całe rodziny.

Patronaty

Mikołajkowe Mamaville

Mikołajkowe Mamaville

Targi Mikołajkowe z Mamaville Juz 6 grudnia zapraszamy na Targi Mamaville na ul. Domaniewską 37a.

Patronaty

Fundacja Rodzice Przyszłości

Fundacja Rodzice Przyszłości

Fundacja Rodzice Przyszłości prowadzi kampanię mającą na celu wspieranie dorosłych w jakże trudnej roli rodzica.