Trwa ładowanie...

"Sceny z życia smoków" powracają!

Znasz już historię i przygody smoka, żaby, krokodyla i innych bohaterów fantastycznego świata? Czas, aby poznało je także twoje dziecko. Do księgarń powraca kultowa książka Beaty Krupskiej Sceny z życia smoków, która po raz pierwszy pojawiła się w 1987 roku nakładem Wydawnictwa Radia i Telewizji. Od razu podbiła serca młodych czytelników, a na jej podstawie powstał spektakl teatralny i serial telewizyjny.

Zobacz film: "Jak przewijać niemowlę?"

Sceny z życia smoków to książka zbudowana z piętnastu scen, a jej akcja opiera się na przygodach mieszkańców smoczej polany. Poznajemy Rysia Kapustnika, Makrauchenię, Żabę, Krokodyla i całą bandę smoków-nielotów, które czasem zieją ogniem, a ulubionym ich daniem jest zupa ogórkowa. Zwierzęta – jak to przyjaciele – kłócą się, przekomarzają, ale w rzeczywistości bardzo się lubią i z chęcią spędzają razem czas.

Najnowsza wersja książki została wzbogacona o całkiem nowe ilustracje, a ich autorem jest Zbigniew Larwa. Sceny z życia smoków zostały wydane nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.