"Sceny z życia smoków" powracają!

Znasz już historię i przygody smoka, żaby, krokodyla i innych bohaterów fantastycznego świata? Czas, aby poznało je także twoje dziecko. Do księgarń powraca kultowa książka Beaty Krupskiej Sceny z życia smoków, która po raz pierwszy pojawiła się w 1987 roku nakładem Wydawnictwa Radia i Telewizji. Od razu podbiła serca młodych czytelników, a na jej podstawie powstał spektakl teatralny i serial telewizyjny.

Sceny z życia smoków to książka zbudowana z piętnastu scen, a jej akcja opiera się na przygodach mieszkańców smoczej polany. Poznajemy Rysia Kapustnika, Makrauchenię, Żabę, Krokodyla i całą bandę smoków-nielotów, które czasem zieją ogniem, a ulubionym ich daniem jest zupa ogórkowa. Zwierzęta – jak to przyjaciele – kłócą się, przekomarzają, ale w rzeczywistości bardzo się lubią i z chęcią spędzają razem czas.

Polecane wideo:

Najnowsza wersja książki została wzbogacona o całkiem nowe ilustracje, a ich autorem jest Zbigniew Larwa. Sceny z życia smoków zostały wydane nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Komentarze
Artykuły Aktualności
Aktualności

In vitro a założenie rodziny

In vitro a założenie rodziny

In vitro - czym jest dla małżeństwa? In vitro ma swoich przeciwników i zwolenników. Warto poznać więc zarówno wady, jak i zalety programu in vitro.

Aktualności

Blender BRAUN MR 570

Blender BRAUN MR 570

Blender marki BRAUN to sprzymierzeniec zabieganych rodziców, którzy chcą w krótkim czasie przyrządzić coś pysznego dla dziecka.

Aktualności

Akademia RodziceMalucha.pl

Akademia RodziceMalucha.pl

Akademia RodziceMalucha.pl w Katowicach Akademia RodziceMalucha.pl organizuje 6 marca spotkanie w Katowicach.

Aktualności

"Lato z książką"

"Lato z książką"

Lato z książką 2014 Zapraszamy na imprezę "Lato z książką" sponsorowane m.in. przez Wydawnictwo Zysk i S-ka.

Aktualności

Zabawa podczas gry "Mały Książę"

Zabawa podczas gry "Mały Książę"

"Mały Książę" to zabawa dla całej rodziny! Stwórz Małemu Księciu planetę - wybieraj kafelki, buduj planetę i podliczaj jej wartość. Budujemy planetę Amelka (córeczka Alicji) już wie, jak stworzyć idealną planetę dla Małego Księcia.

Aktualności

Targi "Moje Dziecko"

Targi "Moje Dziecko"

Targi "Moje Dziecko" odbędą się 31.08-01.09.2013 w Hali Torwar w Warszawie.