Trwa ładowanie...

Samochód kempingowy Mii – recenzja zestawu LEGO® Friends®

 Alicja Barszcz
11.12.2018 14:25
klocki LEGO
klocki LEGO (mat. własne)

Mia i Stephanie tym razem zapraszają dziewczynki w wieku 6-12 lat na kemping. Udamy się tam ich przepięknym i wygodnym kamperem. Ta niesamowita przygoda spodoba się z pewnością każdemu, kto tylko zobaczy i zacznie układać, a następnie bawić się zestawem klocków LEGO® Friends® Samochód kempingowy Mii.

1. Samochód kempingowy Mii – skład zestawu

Do otwarcia dostajemy duże kolorowe pudełko z ilustracjami przedstawiającymi zawartość. Wewnątrz znajdziemy cztery foliowe woreczki z klockami, naklejki, gumową część do złożenia namiotu oraz postawienia markizy i oczywiście instrukcję składania.

Mat. własne
Mat. własne

W zestaw wchodzą dwie minilaleczki – Mię i Stephanie, figurka konia, samochód kempingowy, namiot, stolik piknikowy, ponton, zestaw do jeżdżenia konno, płytka z oznaczeniami miejsca na kemping.

Oczywiście kamper jest wyposażony w kuchnię, łazienkę, sypialnię z podnoszonym dachem. Mamy też umywalkę, lodówkę, toaletę, kuchenkę z patelnią, zlew oraz stół, na którym układamy talerz z owocami.

W namiocie z kolei są dwa miejsca do spania, a nadmuchiwany ponton ma wiosła.

Cóż więcej potrzeba do zabawy? Tylko rezolutnej dziewczynki, np. takiej jak moja córka!

2. Samochód kempingowy Mii – zabawa

Byliście kiedyś na kempingu? Dzięki zestawowi od LEGO Friends możecie razem ze swoim dzieckiem przeżyć niesamowitą przygodę. Wystarczy zapakować się w fajny samochód, znaleźć ładne miejsce – najlepiej specjalnie przeznaczone na kempingi – i zacząć zabawę.

Rozłożenie namiotu najmie wam tylko chwilę, zdjęcie pontonu z dachu kampera również nie będzie czasochłonne. Potem tylko osiodłajcie konia i w drogę! W ten sposób można zwiedzać okolicę i dobrze się bawić długie godziny.

Mat. własne
Mat. własne

Wspólne przygotowywanie posiłku nigdy nie było tak proste i przyjemne. Akcesoria kuchenne są przecież zawsze pod ręką. Wolisz zjeść hot dogi wewnątrz auta czy przy stoliku piknikowym?

Cały dzień atrakcji mógł was trochę zmęczyć, więc może czas już położyć się do snu? W namiocie będzie na pewno wygodnie, ale przezroczysty dach nad sypialnią w kamperze z pewnością przyniesie niesamowite doznania i pozwoli na obserwację spadających gwiazd.

3. Samochód kempingowy Mii – ocena

Zestawy kloców LEGO niezmiennie mnie fascynują. Składasz klocek do klocka i nagle okazuje się, że powstaje samochód, stolik, kanapka… Dodatkowe akcesoria i drobiazgi, które mogą przydać się podczas podróży, znajdujemy w osobnych foliowych saszetkach i możemy bawić się nimi w nieskończoność.

Co jest fenomenem LEGO? To, że nie tylko dzieci je uwielbiają. Rodzice mogą spędzić czas na wesołej zabawie ze swoimi pociechami i przypomnieć sobie dni, kiedy sami byli mali. W ten sposób będą mieli okazję lepiej poznać swoje dzieci i zacieśnić więzy, które ich łączą.

Mat. własne
Mat. własne

Klocki LEGO sprawiają, że nasza wyobraźnia ma ogromne możliwości. Tworzenie historyjek, wymyślanie przygód, odkrywanie wielu różnych akcesoriów to wspaniała pożywka dla fantazji.

Już samo układanie klocków jest nie tylko niezwykłą frajdą, ale też nauką. Dzieci ciągle powinny ćwiczyć swoje zdolności manualne i dzięki LEGO mają taką możliwość. Nie każdy lubi wycinać czy kolorować, więc może właśnie układnie pozwoli na rozwijanie tych umiejętności.

Samochód kempingowy Mii to zestaw kolorowy, ciekawy i urozmaicony dodatkowymi elementami. To wszystko sprawia, że z pewnością nie znudzi się zbyt szybko. Szukacie może prezentu na Mikołajki dla dziecka? Ten będzie idealny!

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze