Trwa ładowanie...

Salon Urody i Pielęgnacji Matki i Dziecka - zapowiedź wydarzenia

Już za miesiąc - 19 października 2013r. zapraszamy na dwudniowe wydarzenie - Salon Urody i Pielęgnacji Matki i dziecka - jest to spotkanie, którego Organizatorem sa Międzynarodowe Targi Łódzkie i kierowane jest do młodych oraz przyszłych rodziców.

Zobacz film: "Katar u niemowlaka"

Ideą Salonu jest przybliżenie oferty usług i produktów dla najmłodszych oraz pomysły na spędzanie czasu z dzieckiem. Podczas wydarzenia dostępne będa liczne atrakcje dla dzieci oraz warsztaty edukacyjne dla rodziców.

Wszystkie mamy zapraszamy także na Targi Urody i Estetyki: 1 bilet = 2 wydarzenia! A wszystko to w nowym, nowocześniejszym obiekcie, przy Al. Politechniki 4 w Łodzi.

Szczegółowe informacje na stronie Targów.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.