Trwa ładowanie...

Ruszyła kampania Badania z Uśmiechem

Kampania "Badania z Uśmiechem" już 8 października 2011 będzie w Krakowie. Całkowicie bezpłatnie, o godzinie 15.00 odbędzie się pierwszy event z cyklu „Przygoda w laboratorium”. Sobotnia "Przygoda w Laboratorium" będzie niezapomniana! Obiecujemy!

Zobacz film: "Katar u niemowlaka"

Dla rodziców- porady ekspertów: pediatry, psychologa dziecięcego, pielęgniarki oraz diagnosty laboratoryjnego. Pogawędki o zdrowiu, profilaktyce oraz pokonywaniu dużych i małych strachów u naszych maluchów.

A co przygotowaliśmy dla dzieci? Spotka ich prawdziwa przygoda

w laboratorium – oglądanie bajki edukacyjnej, zabawy z maskotką Żyrafą, malowanie buziek, „nasze zoo” – malowanie wspólnego plakatu, przeciąganie liny, konkursy prac plastycznych, kulinarne zgadywanki i nagrody dla każdego malucha! A to tylko część bogatego programu!

Więcej na www.badaniazusmiechem.pl

Zapraszamy!

Akcja pod oficjalnym patronatem Parenting.pl

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.