Trwa ładowanie...

Ruszają pikniki wakacyjne "Sieciaki na wakacjach"

„Sieciaki na wakacjach” jest to seria specjalnych wakacyjnych pikników edukacyjnych, które są organizowane przez Fundację Dzieci Niczyje oraz Fundację Orange.

Zobacz film: "Jak przewijać niemowlę?"

Każdy wie, że dzieci uczą się poprzez zabawę, więc piknik edukacyjny to doskonałe połączenie tych dwóch elementów. W dzisiejszych czasach praktycznie każde dziecko ma kontakt z internetem i powinno wiedzieć, jak czerpać z niego korzyści i unikać niebezpieczeństw. W czasie pikników dzieci nauczą się odpowiednie reagować na zagrożenia w sieci, a także unikać ich. Zapoznają się z zasadami internetowej etykiety, zachowywania prywatności i dowiedzą się, czym charakteryzują się internetowe znajomości i czym mogą grozić. Poza tym dzieci będą miały mnóstwo dodatkowych atrakcji.

Akcja "Sieciaki na wakacjach" odbywają się od 2006 roku i dotychczas wzięło w nich udział już ok. 85000 dzieci.

Początek tegorocznej kampanii będzie miał miejsce w Warszawie już 4 lipca w ramach akcji "Lato w mieście". Pikniki odbędą się więc 4 lipca w Warszawie, 13 lipca w Białymstoku oraz 23 sierpnia w Starachowicach.

Zapraszamy wszystkich do udziału. Więcej informacji na stronie internetowej.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.