Trwa ładowanie...
Przejdź na WP

Ruszają pikniki wakacyjne "Sieciaki na wakacjach"

„Sieciaki na wakacjach” jest to seria specjalnych wakacyjnych pikników edukacyjnych, które są organizowane przez Fundację Dzieci Niczyje oraz Fundację Orange.

Zobacz film: "Jak przewijać niemowlę?"

Każdy wie, że dzieci uczą się poprzez zabawę, więc piknik edukacyjny to doskonałe połączenie tych dwóch elementów. W dzisiejszych czasach praktycznie każde dziecko ma kontakt z internetem i powinno wiedzieć, jak czerpać z niego korzyści i unikać niebezpieczeństw. W czasie pikników dzieci nauczą się odpowiednie reagować na zagrożenia w sieci, a także unikać ich. Zapoznają się z zasadami internetowej etykiety, zachowywania prywatności i dowiedzą się, czym charakteryzują się internetowe znajomości i czym mogą grozić. Poza tym dzieci będą miały mnóstwo dodatkowych atrakcji.

Akcja "Sieciaki na wakacjach" odbywają się od 2006 roku i dotychczas wzięło w nich udział już ok. 85000 dzieci.

Początek tegorocznej kampanii będzie miał miejsce w Warszawie już 4 lipca w ramach akcji "Lato w mieście". Pikniki odbędą się więc 4 lipca w Warszawie, 13 lipca w Białymstoku oraz 23 sierpnia w Starachowicach.

Zapraszamy wszystkich do udziału. Więcej informacji na stronie internetowej.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.