Matka zrobiła okrutny żart córeczce. "Ja mam traumę przez poród. Myślę, że jesteśmy kwita"

Wiele osób ostro krytykuje kobietę, za zrobienie tak okrutnego kawału dziecku, choć niektórzy twierdzą, że jest nawet zabawny. Filmik w ciągu tygodnia obejrzało kilka milionów ludzi. Był nawet pokazywany w telewizji.

Zobacz film: "Skatowany 3,5-latek w Grudziądzu. Dożywocie dla matki i konkubenta?"

Żarty rodziców w stosunku do dzieci na ogół są naprawdę śmieszne – oczywiście dla osoby, która patrzy na to z boku. Jednak mocno przesadzone mogą przestraszyć dziecko i sprawić, że będzie miało traumę przez całe życie. Tak jak, być może, w tym przypadku.

1. Co znalazło się w tym ‘’zabawnym’’ filmiku?

Widać na nim jak mama pokazuje dziewczynce zniszczoną lalkę, która przypomina rekwizyt z horroru. Dziewczynka, gdy zobaczyła zabawkę, która być może należała do niej, zaczęła płakać. Ewidentnie się boi. W tej sytuacji jedyną rozsądną osobą jest chłopiec, prawdopodobnie brat, który zaczyna uspokajać przerażoną siostrzyczkę, tłumacząc jej, że:’’ Kupimy nową” i to on jest największym bohaterem tego nagrania (filmik zobacz tu)

2. Filmik wywołał burze w Internecie, a matkę zalano falą hejtu

Pod postem czytamy komentarze takie jak:

‘’Sory, ale jesteście okrutni… biedne dziecko”

‘’Jej brat jest kochany i ją pociesza... Jej rodzice to idioci… Robić coś takiego dziecku jest okrutne i niemiłe. Niektórzy ludzie nie zasługują żeby mieć dziecko. Cieszę się, że chociaż ma dobrego brata”

‘’To nie jest w ogóle śmieszne. Ona będzie miała traumę przez całe życie!”

Stanowiska w efekcie były podzielone, ale wielu internautów sądzi, że tak negatywne komentarze są przesadne. Wśród fali hejtu znalazł się również komentarz mamy dziewczynki, która w odpowiedzi na nie napisała: ‘’Ja mam traumę przez poród. Myślę, że jesteśmy kwita”

(facebook)

Czy taki żart to już przesada?

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.