Rozpoczęcie Targów Moje Dziecko

Już za kilka dni rozpocznie się święto wszystkich maluchów

oraz rodziców – Targi Moje Dziecko! To jedyna taka okazja, aby zrobić zakupy w promocyjnych cenach na wybrane artykuły z branży dziecięcej.

Targi Moje Dziecko

Na Targach Moje Dziecko znajdą coś dla siebie zarówno najmłodsi, jak i ich rodzice.

Na taką chwilę z pewnością czekają wszystkie dzieciaki. Warszawska Hala Torwar w dniach 25-26 sierpnia zamieni się w prawdziwy raj dla małych brzdąców. Organizatorzy Targów Moje Dziecko przygotowali dla maluchów wiele niespodzianek: ciekawe konkursy z nagrodami, gry i zabawy, warsztaty artystyczne oraz wiele innych atrakcji dla całej rodziny. Ponadto, wszyscy obecni i przyszli rodzice będą mogli dokonać zakupów w promocyjnych cenach oraz skorzystać z profesjonalnych konsultacji medycznych.

Swoją ofertę zaprezentuje ponad stu dwudziestu wystawców z branży parentingowej i dziecięcej. Tutaj z pewnością znajdą coś dla siebie nie tylko kobiety w ciąży i młodzi rodzice, ale przede wszystkim dzieciaki, które mają coraz większe potrzeby i wymagania. Gwarantujemy, że nikt nie będzie się nudził i że zaspokoimy nawet najbardziej wybredne gusta! W czasie Targów odbywać się będą konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, takimi jak zniżki na artykuły dziecięce oraz nagrody rzeczowe. Dzieci będą miały niepowtarzalną okazję nie tylko na zabawę, ale również naukę – będą mogły skorzystać między innymi z lekcji tańca i rysunku, pograć w kręgle i przekonać się jak się lepi smoka.

Już dziś warto zaplanować wizytę na Targach, ponieważ to doskonała alternatywa na spędzenie czasu ze swoim dzieckiem, połączona z możliwością poznania najnowszych trendów branży dziecięcej i okazją do zaoszczędzenia. Więcej informacji na stronie internetowej Targów.

Redakcja parenting.pl, ponad rok temu
Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Patronaty
Patronaty

Mama, smoczek

Mama, smoczek

Książka o macierzyństwie - jego cieniach i blaskach.

Patronaty

Gra Akademii Umysłu JUNIOR

Gra Akademii Umysłu JUNIOR

Gry umysłowe Akademii Umysłu przypadną do gustu nie tylko dzieciom. Spodobają się również rodzicom, którzy będą spokojniejsi o rozwój swoich pociech.

Patronaty

"Czytamy bez mamy" Wydawnictwo Debit

"Czytamy bez mamy" Wydawnictwo Debit

"Braciszek? Tylko nie to!" - I poziom Pierwsza książeczka z serii "Czytamy bez mamy" od Wydawnictwa Debit - "Bracieszek? Tylko nie to!". "Jak zostałam szpiegiem" - II poziom Druga książeczka z serii "Czytamy bez mamy" od Wydawnictwa Debit - "Jak zostałam...