Trwa ładowanie...

Projekt dziecięcy Brave Kids

W dniach 25.06-13.07.2013 odbędzie się czwarta edycja programu Brave Kids, w ramach którego ponad setka dzieci z różnych krajów będzie przygotowywać spektakl na temat tolerancji. W tym roku w programie udział weźmie 17 zespołów artystycznych z 14 krajów, między innymi z Chin, Indii, Ugandy, Czech, Brazylii, Gruzji, Kirgistanu i Laosu.

Zobacz film: "Jak przewijać niemowlę?"

Brave Kids - tolerancyjny projekt
Brave Kids - tolerancyjny projekt

Projekt Brave Kids to wyjątkowe warsztaty dla dzieci i młodziezy z całego świata.

zobacz galerię

Warsztaty artystyczne będą miały miejsce do siódmego lipca 2013 roku w Łodzi, Warszawie, Wrocławiu i Puszczykowie k. Poznania.

Młodzi uczestnicy będą uczyć się od siebie nawzajem gry na instrumentach, tańca, śpiewu i rodzimych obrzędów. To doskonała okazja dla młodych artystów, by wcielić w życie ideę tolerancji względem innych kultur, zyskać nowe doświadczenia i poszerzyć swoje horyzonty. Kolejny etap projektu odbędzie się w dolnośląskich Krośnicach. Tam, przez kolejny tydzień, młodzież będzie pracować nad wspólnym spektaklem. Zostanie on zaprezentowany 12 lipca 2013 roku w trakcie finału Brave Festival we Wrocławiu.

Program Brave Kids jest dla młodych ludzi okazją do poznania rówieśników z innych krajów, ale korzyści odnoszą również lokalne społeczności.

Młodzi uczestnicy warsztatów mieszkają bowiem u miejscowych rodzin, zapoznając ich ze swoją kulturą i odmiennym nierzadko podejściem do życia codziennego. Z myślą o okolicznych mieszkańcach organizowane są bezpłatne występy Brave Kids – półfinałowe spektakle odbędą się 6 lipca 2013 roku z Warszawie (Muszla Koncertowa, Park Skaryszewskiego), Łodzi (Teatr Pinokio) i Puszczykowie (Rynek) i 7 lipca we Wrocławiu (Ośrodek Działań Twórczych Światowid).

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.