Trwa ładowanie...
Przejdź na WP

Podsumowanie eventu "Blogowy Szał Mam 2016"

W dniu 22 października 2016 roku w Restauracji "Agawa", w Królewskim mieście Łęczycy, miała miejsce druga edycja blogerskiego eventu pod nazwą "Blogowy Szał Mam".

Jego Inicjatorką i Organizatorką jest Paulina Frontczak-Pawłowska, która w świecie wirtualnym jest znana jako Ladymami. Wydarzenie wsparło 103 Sponsorów oraz 10 Patronów Medialnych. Jeszcze przed eventem na facebookowej grupie Uczestniczek trwała licytacja przedmiotów, które podarowali na ten cel Sponsorzy.

Licytacja przeniosła się fizycznie na samo wydarzenie, a dołączyła do niej także loteria. Całkowity dochód z działań charytatywnych został przekazany na rzecz Podopiecznego Fundacji Zdążyć z Pomocą.

Spotkaniu Blogerek przyświecał szczytny cel, a dzięki ich dobrym sercom udało się zebrać kwotę 4800 zł.

Oprócz integracji, pomocy osobie potrzebującej spotkanie miało także charakter edukacyjny. Odbyły się na nim ciekawe, branżowe prelekcje, jak również prezentacja i warsztaty pobudzające kreatywność Uczestniczek.  

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.