Trwa ładowanie...

PILNE: Rozpoznajesz tę kobietę prowadzącą wózek? Jest poszukiwana za krzywdzenie dziecka

Drogie warszawskie mamy, prosimy was o pomoc! Jeśli widziałyście kobietę ze zdjęcia prowadzącą taki wózek, dajcie nam znać!

Zobacz film: "Jak zorganizować opiekę nad dzieckiem po powrocie mamy do pracy?"

Do zdarzenia miało dojść 29 sierpnia ok. godziny 15 na osiedlu Pancera w Warszawie. Kobieta widoczna na zdjęciu miała mocno potrząsać niemowlakiem podczas przewijania i rzucać je do gondoli. O zaistniałej sytuacji poinformowała jedna z użytkowniczek Facebooka.

(Facebook.com) Kobieta znęcała się nad niemowlęciem. Prawdopodobnie jest jego nianią
(Facebook.com) Kobieta znęcała się nad niemowlęciem. Prawdopodobnie jest jego nianią

Kiedy kobieta podeszła do dziewczyny i zwróciła jej uwagę, że krzywdzi dziecko, ta odpowiedziała, że nie jest to jej dziecko, sugerując, że nie powinna się wtrącać. Dziewczyna znęcająca się nad dzieckiem miała wyraźny wschodni akcent.

Autorka posta odeszła, ale wciąż obserwowała dziewczynę. Ta niewiele myśląc wzięła dziecko na ręce i szybkim krokiem zaczęła uciekać. Prawdopodobnie to niania, której pełni zaufania rodzice zostawili pod opiekę swoją pociechę.

Zobacz także:

Jeśli udostępnicie to zdjęcie dalej, być może uda nam się zidentyfikować dziewczynę i skontaktować z rodzicami dziecka. Musimy się pospieszyć – nie chcemy nawet myśleć o tym, jak wielką krzywdę ta kobieta może zrobić niemowlakowi.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.