Pierwszą zidentyfikowaną ofiarą zamachu w Londynie 30-letnia kobieta. Zmarła w ramionach narzeczonego

Pierwszą zidentyfikowaną ofiarą zamachu terrorystycznego w Londynie, który miał miejsce w ubiegłą sobotę, jest obywatelka Kanady – 30-letnia Chrissy Archibald. Informacja o śmierci została potwierdzona przez rodzinę tragicznie zmarłej kanadyjki. Chrissy Archibald przebywała w Londynie ze swoim narzeczonym, który trzymał ukochaną w ramionach kiedy umierała. Niestety nie był jej w stanie pomóc, ratownicy którzy przybyli na miejsce tragedii również nie zdołali pomóc Chrissy Ferguson.

Siostra narzeczonego Chrissy Ferguson, przekazała informację o tym że jej 30-letni brat Tyler, przebywał z Chrissy na weekendowym wypoczynku w Londynie, kiedy miał miejsce zamach terrorystyczny. Przebywali razem tego tragicznego dnia na moście London Bridge, kiedy zamachowiec ukradzioną wcześniej furgonetką wjechał w tłum przebywający na moście.

Jak stwierdziła siostra Tylera – jej brat jest kompletnie rozbity, trzymał w ramionach swoją ukochaną kiedy ona umierała. Cassie Ferguson napisała po tych wydarzeniach na swoim facebooku: "Nie mogę oddychać. Kiedy słyszysz coś takiego, nie wydaje ci się to realne. Ubiegłej nocy mój mały braciszek stracił na moście miłość swojego życia. W ułamku sekundy odebrany mu został cały sens życia. Jeśli znacie Taylera, bądźcie przy nim. On nas teraz potrzebuje".

Zobacz film: "Kim był zamachowiec z Londynu?"

Z informacji przekazanych przez rodzinę kanadyjki, tragicznie zmarła Chrissy była osobą o dobrym sercu i dużej empatii. Jeszcze przed przyjazdem do Europy, pomagała w schronisku dla bezdomnych.

Jak można było przeczytać w oświadczeniu przekazanym od rodziny - "W swoim sercu miała miejsce dla każdego i bardzo wierzyła, że każda osoba powinna być szanowana. Nie miałaby zrozumienia dla tego bezdusznego okrucieństwa, które spowodowało jej śmierć. Proszę, upamiętnijcie ją, czyniąc waszą społeczność lepszą".

Rodzina Chrissy Ferguson poprosiła także, aby uczcić pamięć o niej wpłacając pieniądze na organizacje pomagające bezdomnym. ''Powiedzcie im, że przysyła was Chrissy”, dodali w oświadczeniu.

Przypomnijmy, że w ubiegła sobotę wieczorem zginęło 7 osób, a 48 zostało rannych w zamachu terrorystycznym mającym miejsce w Londynie. Zamachowcy wjechali w tłum na London Bridge furgonetką, następnie trzech napastników zaatakowało nożami zgromadzone osoby na pobliskim Borough Market. Wśród ofiar ataku na Most London Bridge, znalazła się wyżej wspomniana Chrissy Archibald.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.