Trwa ładowanie...

"Parauszek i przyjaciele" - kolejne tomiki od Wydawnictwa Papilon

Bohaterowie stworzeni, by stać się przyjaciółmi dziecka. Razem na pewno się uda! Mądra bajka bez przemocy. Przyjaźń, odwaga, szacunek, wiara we własne siły. Te wszystkie zdania odnoszą się oczywiście do bajki o Parauszku i jego przyjaciołach z Naszego Lasu.

Bajka ma charakter edukacyjny, przekazuje pozytywne wartości, takie jak: wiara we własne siły, odpowiedzialność, zasady działania w grupie, przyjaźń.

Książka oparta jest na serii telewizyjnej. Opowiadania zostały napisane przez Julię Śniarowską i wydane przez Wydawnictwo Papilon z Grupy Wydawniczej Publicat. "Parauszek" to pierwsza od ponad dekady polska animacja lalkowa z legendarnego studia Se-ma-for. Opowiada o przygodach mieszkańców krainy zwanej Naszym Lasem. Obok tytułowego Zajączka Parauszka, widzowie poznają Zajączkę Usię, Łosia Łopatka, Bobra Klepka, Misia Benka, Srokę Madzię, Wiewiórkę Kitkę, Lisa Fredka i Wilka Waldka. Perypetiom bohaterów przygląda się Sowa Uhu, która daje widzom wskazówki na temat właściwego zachowania.

W tomiku  "Parauszek i przyjaciele. Dzień łasucha" przekonacie się, że nie można wyręczać leniuchów i dawać się wykorzystywać! W tomiku "Parauszek i przyjaciele. Zły dzień" sroka Madzia przekonała się, że bez przyjaciół nic nie jest takie, jak powinno. Z kolei w tomiku "Parauszek i przyjaciele. Poszukiwacze skarbu" przekonacie się, że najwięcej się zyskuje, działając razem!

Serial emitowany jest w MiniMini, Telewizji PULS 2. Prawa sprzedano do wielu krajów. Powstają kolejne odcinki.

Dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.