Trwa ładowanie...

Oczyszczacze powietrza Philips z funkcją nawilżania – idealne dla Twojego dziecka

Artykuł sponsorowany

Zanieczyszczone i suche powietrze może mieć bardzo negatywny wpływ na układ oddechowy małego dziecka. Odporność dzieci, a zwłaszcza tych najmłodszych, jest dużo niższa niż osób dorosłych. Do tego dochodzi jeszcze nie w pełni wykształcony układ oddechowy, który jest szczególnie wrażliwy na zanieczyszczenia powietrza a także nadmierną jego suchość. Zobacz, w jaki sposób możesz poprawić komfort oddychania u dziecka.

Oczyszczacze z nawilżaczem - idealne dla Twojego dziecka

Marka Philips to obecnie jedna z najpopularniejszych i cenionych marek sprzętu AGD na rynku. Oczyszczacze powietrza tej firmy to przede wszystkim niezwykle dopracowane technologie, takie jak: VitaShield IPS oraz NanoCloud. Gwarantują one nie tylko czyste powietrze, ale także nawilżają je, zapewniając komfortowe warunki do oddychania.

W produktach Philips z funkcją nawilżania zastosowano metodę nawilżania ewaporacyjnego, która jest najbezpieczniejszym sposobem na pozbycie się suchego powietrza. Urządzenie 2w1 są nie tylko bardzo wygodne, ale także bardzo opłacalne pod kątem finansowym. Dodatkowo zaoszczędzamy sporo miejsca, ponieważ zamiast dwóch produktów wystarczy nam jeden. Co więcej, ograniczamy w ten sposób wydatki.

Sprawdź ofertę oczyszczaczy Philips https://loveair.pl/oczyszczacze-powietrza/philips

Oczyszczacze Philips z funkcją nawilżania

Philips AC3829/10 oraz Philips AC2729/50 to modele z funkcją nawilżania tej marki. Oczyszczacze te różnią się przede wszystkim parametrami technicznymi. W celu ułatwienia procesu zakupu stworzyliśmy artykuł, który dokładnie przedstawiamy zalety oraz różnice między najpopularniejszymi modelami oczyszczaczy Philips z funkcją nawilżania.

Philips AC3829/10 – perfekcyjnie oczyszczone i nawilżone powietrze

Philips AC3829/10 to oczyszczacz powietrza z niezwykle skuteczną funkcją nawilżania (600 ml/h). Poziom CADR równy jest 310 m3/h, a przepływ powietrza wynosi 390 m3/h. Są to doskonałe parametry techniczne, dzięki którym jakość powietrza, którym oddychamy znacznie się poprawi. Urządzenie to jest przeznaczone do powierzchni do 37 m2. W takiego rozmiaru pomieszczeniach będzie działać najwydajniej. Ponadto, zużycie energii nie będzie dla nas odczuwalne, ponieważ jest to maksymalnie 45 W.

Jeżeli jesteś alergikiem lub Twoi bliscy zmagają się z uciążliwym kaszlem, suchą skórą czy salwami kichania, to Philips AC3829/10 będzie doskonałym rozwiązaniem. Jego skuteczność w zakresie zwalczania alergenów potwierdza prestiżowy certyfikat ECARF. Dodatkowo urządzenie jest bardzo ciche (od 20 dB) i może zostać umieszczone w sypialni lub pokoju dziecka.

W zwalczaniu alergii niezwykle pomocna jest funkcja nawilżania. Technologia Nanocloud doskonale sprawdza się również w przypadku alergii na kurz. Warto również wspomnieć, że metoda ewaporacyjna to najbezpieczniejszy sposób nawilżana powietrza. W przeciwieństwie do nawilżania parowego nie stwarza zagrożenia poparzeniem. A odpowiednia konstrukcja maty ewaporacyjnej i filtry zwalczają drobnoustroje. Ważnym elementem wyposażenia jest także higrostat, który kontroluje optymalny poziom wilgotności powietrza i umożliwia pracę nawilżacza w trybie automatycznym.

Jeżeli chodzi o samo oczyszczanie to dzięki 3-stopniowej filtracji model ten zapewnia bardzo czyste powietrze. Możemy zapomnieć o pyłach PM2.5, nieprzyjemnych zapachach czy też jakichkolwiek większych i niebezpiecznych dla zdrowia substancjach. Nie musimy również martwić się o to, że zapomnimy o wymianie któregokolwiek z filtrów, ponieważ poinformuje nas o tym wskaźnik ich zużycia.

Co ważne, urządzeniem sterować możemy z poziomu aplikacji mobilnej. Gwarantuje ono aż 5 prędkości pracy oraz wskaźnik alergenów.

Philips AC2729/50 – koniec z suchym i zanieczyszczonym powietrzem

Philips AC2729/50 to oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania, który doskonale sprawdza się w pomieszczeniach do 30 m2. Urządzenie nie zakłóca spokoju domowników, ponieważ jego poziom głośności zaczyna się już od 21 dB. Producent wyposażył je w kółka jezdne, dzięki czemu zapewnia użytkownikom wygodny i łatwy transport. Zużycie energii to tutaj maksymalnie 50 W. Nie jest to więc odczuwalna ilość zużywanego prądu i na pewno nie będzie uciążliwa dla domowego budżetu. Model ten jest także dedykowany dla alergików. Jego poziom CADR to 250 m3/h a poziom nawilżania wynosi 500 ml/h.

Oczyszczacz ten także zapewnia nawilżanie ewaporacyjne. Sporej wielkości zbiornik na wodę (ok. 2l) oraz specjalny wskaźnik wyczerpania się wody zapewniają jego łatwe użytkowanie. Pojemnik na wodę został osadzony na specjalnej tacce, na której także znajdują się specjalne substancje zwalczające bakterie i drobnoustroje. Za sprawą inteligentnego czujnika wilgotności możemy, urządzenie może pracować samodzielnie, gwarantując optymalny poziom nawilżenia powietrza (40%, 50% lub 60%).

Intuicyjne użytkowanie to kolejna z zalet tego typu urządzenia. 3 tryby automatyczne to naprawdę spore udogodnienie w przypadku, gdy nie mamy czasu na kontrolowanie co dzieje się z oczyszczaczem. Co ważne, możemy zarówno korzystać z obu funkcji na raz, jak i z samego oczyszczania. Możemy także włączyć timer i ustawić prace urządzenia na dowolną ilość godzin (1-12h).

Philips AC3829/10 czy Philips AC2729/50 – który model wybrać?

Oba modele mają ze sobą wiele wspólnego. Zostały wyposażone w dokładnie ten sam rodzaj filtracji oraz zostały stworzone z myślą o alergikach. Dodatkowo możliwe jest sterowanie nimi z poziomu aplikacji. W obu urządzeniach nawilżanie odbywa się dzięki technologii Nanocloud a kontrolę jakości powietrza umożliwia system AeraSense. Model AC3829/10 przeznaczony jest do większych powierzchni, z kolei AC2729/50 lepiej sprawdzi się w mniejszych przestrzeniach. Jeżeli więc poszukujesz oczyszczacza powietrza z funkcją nawilżania oferta Philips z pewnością powinna spełnić Twoje oczekiwania.

Artykuł sponsorowany

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza