Trwa ładowanie...

Nowe technologie w edukacji muzycznej – Rubato.

Avatar placeholder
18.01.2022 15:39
Materiał sponsorowany przez
(Materiał Partnera)

Nowe technologie szturmem wkraczają w każdą dziedzinę naszego życia – to również dotyczy edukacji muzycznej. Rubato to jedyne w Polsce narzędzie, które wyrabia odpowiedni nawyk ćwiczenia gry na instrumencie solowym od początku nauki gry na nim. Główny cel jaki spełnia aplikacja to przygotowanie uczniów do praktycznego wykorzystania zdobytych umiejętności i do zastosowania ich w czasie rzeczywistej gry z innymi muzykami.

Rubato łączy w sobie naukę, nowe technologie i muzykę. Codzienna praktyka przynosi satysfakcję i rozwija umiejętności pozwalające osiągać sukcesy. Każdy uczeń może ćwiczyć w wybranym przez siebie miejscu i czasie 7 dni w tygodniu 24h na dobę mając dostęp do ponad 3000 bazy utworów.

Edukacja z Rubato może przynieść niezaprzeczalne korzyści, z całą pewnością zaszczepia kreatywność – jeden utwór może mieć nieskończenie wiele interpretacji, ma to niewątpliwy wpływ na wyobraźnię każdego użytkownika.

(Materiał Partnera)

Ponieważ minione dwa lata nikogo nie rozpieszczały zespół Rubato przychodzi z małym pocieszeniem i zaprasza do udziału w świątecznym konkursie #koledujzrubato Trzy proste kroki dzielą Was od wygranej laptopa, bezprzewodowego głośnika i licencji Rubato. Aby wziąć udział w konkursie należy:

  1. wybrać jedną z 16 udostępnionych na kanale YouTube kolęd (lub wybrać kolędę wewnątrz programu)
  2. nagrać krótki filmik (min 15s), w którym prezentujesz jak ćwiczysz jedną z wybranych kolęd zamieść nagranie na jednym z portali społecznościowych (Instagram, TikTok, Facebook),
  3. udostępnić go publicznie koniecznie używając hashtagu #koledujzrubato oraz oznaczając nasz profil.

Konkurs trwa do 31.01.2022 - szczegóły akcji wraz z regulaminem pod linkiem: https://sale.rubato.io/konkurs/

Licencję w promocyjnej cenie można zakupić pod linkiem: https://sale.rubato.io/

Zapraszamy do świata Rubato!

Materiał sponsorowany przez
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze