Trwa ładowanie...

"Nie wciskamy dzieciom kitu!" - projekt Fundacji Zwalcz Nudę

Fundacja Zwalcz Nudę przedstawia nowy projekt: "Nie wciskamy dzieciom kitu!". O co chodzi? O to, by nasze dzieci odżywiały się zdrowo zarówno w domu, jak i w szkole.

Fundacja będzie udostępniać materiały i informacje na temat zdrowych produktów, które są dostępne i przystępne cenowo. Dzięki nim posiłki naszych dzieci staną się lepszej jakości, będą smaczniejsze i pełnowartościowe. Systematycznie na stronie internetowej fundacji będą pojawiały się artykuły związane ze zdrową żywnością idealną dla dzieci.

Ponadto w ramach projektu będą miały miejsce warsztaty tematyczne dla dzieci, które poprowadzi dietetyk w przedszkolach i szkołach, by podnieść świadomość dziecka i jego opiekunów na temat wpływu pożywienia na organizm człowieka. Dodatkowo Fundacja przygotowała listę zdrowych produktów, które są pysznie i niedrogie i łatwo wprowadzić je do szkolnych sklepików.

Już 15 marca odbędzie się również Piknik Rodzinny Prudential w CRS Bielany na ul. Lindego 20 przy Metrze Wawrzyszew. W czasie Pikniku uczestnicy będą mogli dowiedzieć się więcej o akcji "Nie wciskamy dzieciom kitu", a także będzie miała miejsce degustacja zdrowych produktów, warsztaty związane ze zdrowym odżywianiem oraz konsultacje dietetyczne.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.