Trwa ładowanie...

„My Little Pony – Przyjaźń to magia. Zaklęcie przyjaźni” – recenzja DVD

„Zaklęcie przyjaźni” to już 13. część przygód Kucyków Pony, które po raz kolejny zapraszają do swojego świata zarówno małych, jak i dużych widzów. Na płycie DVD znajdują się 4 odcinki, które trzymają w napięciu, bawią i uczą:

  1. Spike do usług
  2. Tylko spokojnie, Fluttershy
  3. Kucykowe dyscypliny
  4. Sposób na zaklęcie

Przygody kucyków Pony nieodmiennie wprowadzają widzów w świat przyjaźni. Wyjaśniają, czym jest poświęcenie, radość ze wspólnie spędzanego czasu, zrozumienie oraz wspieranie siebie nawzajem. Widzimy, że nawet z najgorszych opresji możemy wyjść cało, jeśli połączymy swoje siły. Z kolei dobroć i wyrozumiałość mają moc złamania najbardziej zatwardziałych serc, co zdecydowanie ułatwia życie wszystkim dookoła.

Jednocześnie w Ponyville nie ma miejsca dla uczucia odtrącenia, a także braku akceptacji. Każda z przyjaciółek, które pokochały dziewczynki na całym świecie, wyróżnia się czymś wśród pozostałych, co sprawia również, że jest niezastąpiona i ma swoje wyjątkowe miejsce w społeczności kucyków. Fluttershy ma wspaniałe podejście do zwierząt, Rainbow Dash doskonale radzi sobie z warunkami atmosferycznymi, Pinkie Pie zawsze potrafi wszystkich rozbawić, Applejack potrafi hodować rośliny i zwierzęta, a Rarity projektuje fantastyczne stroje i zna się na modzie. Z kolei Twilight Sparkle wprowadza harmonię oraz równowagę między przyjaciółki i uczy się przyjaźni, szkoląc się w ten sposób na prawdziwą księżniczkę.

DVD „Zaklęcie przyjaźni” nie odbiega niczym od poprzednich części „My Little Pony – Przyjaźń to magia” i po raz kolejny potwierdza to, że przyjaźń ma wyjątkową moc. Aby ją docenić, trzeba obdarzyć innych uczuciem, nauczyć się współpracy z nimi oraz wyrozumiałości, a także dostrzec własne możliwości. Każdy przecież może wnieść w przyjaźń coś od siebie, bo każdy jest wyjątkowy.

Gorąco polecam całą serię „My Little Pony”. Wspaniałe kolory, dubbing, muzyka i radość, jaką niesie ze sobą świat Ponyville są naprawdę nie do opisania – serial po prostu trzeba obejrzeć!

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.