Trwa ładowanie...

„My Little Pony: Przyjaźń to magia” cz. 11 i 12 DVD

Gdy byłam małą dziewczynką, marzyła mi się prawdziwa lalka Barbie… Na przełomie lat 80. i 90. jej posiadanie przez przeciętnego Kowalskiego było w Polsce raczej mało osiągalne. Można było taką lalkę przywieźć ewentualnie z zagranicy… Współcześnie dziewczynki mogą wybierać ulubieńców z ogromnej ilości przeróżnych zabawek, a prym wiodą postaci z popularnych bajek. Do takich z pewnością należą urocze kucyki My Little Pony, których przygody są dostępne na kolejnych już płytach DVD!

Nowe produkcje z serii „My Little Pony: Przyjaźń to magia” pojawiły się w ofercie Galapagos Films i są to dwie płyty (część 11. i część 12.) zawierające łączenie 9 pełnych wrażeń odcinków z przygodami kolorowych kucyków. Chociaż serial skierowany jest do małych, kilkuletnich dziewczynek, z powodzeniem może go oglądać cała rodzina.

Widzowie zaproszeni do miasteczka Ponyville mają okazję poznać przyjaciółki - kucyki, m.in. Twilight Sparkle, Applejack, Rainbow Dash i Pinkie Pie oraz przeżywać z nimi ciekawe przygody. Część 11. zawiera odcinki: Kryształowe królestwo – część I, Kryształowe królestwo – część II, Wszędzie Pinkie Pie, Zgniłe jabłko oraz Pojedynek na czary. Codzienne życie kucyków obfituje w różne zdarzenia, a ich magiczny świat potrafi być bardzo fascynujący. Razem z kucykami widzowie odbywają niezwykłą podróż do Kryształowego Królestwa, organizują jarmark, uczą się odróżniać dobro od zła, poznają siłę magicznych sztuczek oraz dowiadują się, jakie konsekwencje niesie ze sobą przegrany pojedynek na czary…

Z kolei w części 12., która zawiera odcinki: Bezsenność w Ponyville, Akademia Wonderbolts, Tylko dla pomocników oraz Zjazd rodziny Apple dzieci razem z kucykami ze Znaczkowej Ligi wybiorą się na emocjonujący biwak, zorganizują rodzinny zjazd, dowiedzą się, jak straszne opowieści przed snem potrafią go skutecznie uniemożliwić oraz przekonają się, że klejnoty nie są jadalne.

Serial „My Little Pony: Przyjaźń to magia” z pewnością podbije serce niejednej dziewczynki niczym wspomniana przeze mnie lalka Barbie! Dzieci przeniosą się do cudownego świata kolorowych kucyków i poznają magię prawdziwej przyjaźni. Niezwykłym atutem tych bajek jest różnorodność postaci i charakterów, dzięki czemu kucyki mimo różnić potrafią się przyjaźnić.

Dzieci wysnują odpowiednie wnioski płynące z przygód bohaterek - zaobserwują zarówno te pozytywne, jak i negatywne zachowania, dzięki czemu bez problemu będą potrafiły odróżnić dobro od zła. Przygody kucyków powodują, że stawiają one czoła licznym wyzwaniom, dzieląc swoje radości i smutki. Poza tym odcinki są kolorowe, pełne wesołych piosenek, które dzieci mogą śpiewać razem z kucykami.

Wysokiej jakości animacja to zasługa znanej animatorki Lauren Faust. Została ona wybrana przez firmę Hasbro (producenta serii zabawek My Little Pony) do produkcji serialu. Zajęła się również zmianą dotychczasowego wizerunku serii - pogłębiła osobowości bohaterek - kucyków oraz skoncentrowała się na przedstawieniu problemów wynikających z różnic pomiędzy przyjaciółkami, umacniając tym samym pozycję "My Little Pony" na arenie bajek dla najmłodszych. Efekty jej pracy możemy oglądać również w serii „Przyjaźń to magia”. Z przyjemnością polecam dzieciom odwiedziny magicznego świata My Little Pony!

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.