Trwa ładowanie...

Międzynarodowe Targi Artykułów dla Dzieci i Niemowląt KID'S BIZ FAIR

Już wkrótce, 15-16 kwietnia 2013 roku, po raz kolejny odbędą się Międzynarodowe Targi Artykułów dla Dzieci i Niemowląt KID’S BIZ FAIR. Impreza będzie miała miejsce w Hali MT Polska przy ul. Marsa 56 C w Warszawie. Jest to dwudniowe spotkanie o charakterze biznesowym dla przedsiębiorców z branży dziecięcej. W trakcie Targów w czterech sektorach tematycznych (Gry i zabawki; Karmienie, pielęgnacja i higiena; Odzież i obuwie; Wyposażenie) zaprezentowane będą produkty dla dzieci. KID’S BIZ FAIR to świetna okazja do wymiany doświadczeń, podpisania nowych kontraktów i pozyskania partnerów biznesowych. Program Targów obejmuje również warsztaty i szkolenia dla profesjonalistów.

Zobacz film: "Katar u niemowlaka"

W KID’S BIZ FAIR udział wezmą m.in.: Quadri Foglio, SisiBabyCare, Vision One, Bigjigs Toys Ltd., Ceba Baby, Kathay-Haster, Handelshaüs Legler OHG small foot company, ATB Meble, Beleduc, Rebel, Russell, Vista, Novumgrom, Concorida Design, Brimarex, Estoy, Norvik, Pacyga Meble, Panda Toys, Art. Baby, WIT,Zabawkarstwo W. Bączek, Tisso Toys, Pilch, G3 Poland, Gatito, Emel, Dante, Baby Matex, Adamigo, Dumel.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.